2737
2739
عنوان

ساک بیمارستان برای زایمان

187 بازدید | 12 پست

درسته هفته ۳۱ هستم ولی چون دوقلوان و به احتمال زیاد ۳۶ به دنیا بیان برا همین میخام از الان آماده کنم میشه راهنمایی کنید چیا باید بردارم واسشون؟ و اینکه برا خودم چیا لازمه؟

مامان دو قلوها 👶👶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا خودت یه دست لباس برای زمانی که میخوای مرخص بشی،دوتا روسری،کرم دست و صورت،یه رژ لب،خرما،دمپایی،چندتا شورت یکبار مصرف 

برا بچه ها هم نفری دو دست لباس سایز صفر،دستمال مرطوب،پوشک سایز صفر،جوراب و کلاه و پتوی نازک و کیسه خوابشون یا ساک‌حمل نوزاد 

ب سلامتی گلم اخ ک من انتظار مرداد ماه میکشم برام دعاکن بچم سالم و سلامت بیاد بغلم و همچنین خودت عزیز ...

قررربونت برم زمان خیلی زود میگذره انشالله صحیح وسالم نی نی تو بغل کنی

مامان دو قلوها 👶👶
2738
برا خودت یه دست لباس برای زمانی که میخوای مرخص بشی،دوتا روسری،کرم دست و صورت،یه رژ لب،خرما،دمپایی،چن ...

گلم برا هرکدومش باید دوتا باشه?؟؟

مامان دو قلوها 👶👶
بنظرم واسه احتیاط بردار حتما  یهو دیدی دستشوییشون از پوشک زد بیرون و کثیف شدن   فوقش لاز ...

اره راس میگی اونم هس باشه پس دو دست برمیدارم بعد اینکه بعد زایمان فقط یه شب میمونیم بیمارستان؟

مامان دو قلوها 👶👶