2733
2734

او ار اس نمیدونم چیه ولی من کلا دوران بارداری اسهال استفراغ داشتم.  خیلی سخت بود‌ . 

پروردگارا مردم سرزمینم رو از بلا ،بیماری، دروغ ،جنگ حفظ کن.ازت میخوام همه ی مردم سرزمینم همیشه حال دلشون خوب باشه .
او ار اس نمیدونم چیه ولی من کلا دوران بارداری اسهال استفراغ داشتم.  خیلی سخت بود‌ .

Ors یه پودری که برای اسهاله پس چی میخوردی بهتر میشدی آخه میگن اسهال آب بدن و کم میکنه ؟ سر موقع خودت زایمان کردی ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Ors یه پودری که برای اسهاله پس چی میخوردی بهتر میشدی آخه میگن اسهال آب بدن و کم میکنه ؟ سر موقع خودت ...

خاک تو سر دکترم میگفت اشکال نداره . الان تو گفتی فمیدم دارو داره. آره دقیقا سر موقع ‌ . با اینکه خیلی بد غذا بودم دخترم درشت بود 

پروردگارا مردم سرزمینم رو از بلا ،بیماری، دروغ ،جنگ حفظ کن.ازت میخوام همه ی مردم سرزمینم همیشه حال دلشون خوب باشه .
2731
خاک تو سر دکترم میگفت اشکال نداره . الان تو گفتی فمیدم دارو داره. آره دقیقا سر موقع ‌ . با اینکه خیل ...

خداروشکر که دختر گلت سالم و سر موقع بدنیا اومد انشاا... نی نی منم سر موقع بدنیا بیاد این ماه آخرم من به سلامت بگذرونم استرسم کم بشه 

خداروشکر که دختر گلت سالم و سر موقع بدنیا اومد انشاا... نی نی منم سر موقع بدنیا بیاد این ماه آخرم من ...

انشاالله  ک بسلامت نینیتون  بدنیا میاد و موفق میشی