2737
2739
عنوان

اگر خواهرشوهرتون خيانت كنه..

437 بازدید | 47 پست

چند روزه خواهرشوهرم و شوهرش اومدن مسافرت پيش ما

روز اول دوتايي بيرون رفتيم

تا نشست تو ماشين سيگار در اورد! من شاخ دراوردم! گفتم سيگاري شدي؟ گفت نه فقط گاهي و اصرار داشت منم بكشم!

بعدش هم بي اجازه سيگارش رو روشن كرد و شيشه رو داد پايين كه بدتر دود پيچيد تو ماشين

وقتي رسيديم پاركينگ خونه من كلي اسپري زدم رلي شبش كه شوهرم رفته بود بيرون وقتي برگشت گفت چرا ماشين بوي سيگار ميده!! ؟ منم محبور شدم براش تعريف كنم

البته خيلي خونسرد برخورد كرد شوهرم. گفت خودش ميدونه،٣٥ سالشه!

حالا اين هيچي. ديروز ديدم داره چت ميكنه و يه لبخندي روي لبشه. اروم از پشت مبلي كه نشسته بود روش رد شدم ديدم داره با يه اقايي (عكس واتز اپ) چت ميكنه و صفحه ي چتشون پر از قلب و استيكرعاي خاك برسريه

نشد بخونم اما تابلو بود قضيه بو داره

شوهرش و شوهرم هم بيرون بودن

حالا از ديروز موندم چيكار كنم

اخه شوهرش هم خيلي ي ي پسر موب و اروميه

گناه داره🥺نميدونم به خودش بگم يا شوهرم؟

شما بوديد يه كاري ميكرديد يا به روي خودتون نمي اورديد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیانت بده هیچی توجیهش نمیکنه ولی خدایی تو زندگی دیگران کنجکاوی نکنین دیگه زشته

خداحافظ عشقِ آخرِ من نِمیری از قلب و باورِ من...💔🖤🥀ی کاری کردی نبینم اصن روی خوشو بی تو ازم دنیامو گرفتی ب اون چشمات قسم...💔🖤
2740

من به شوهرم میگفتم که اون تصمیم بگیره

چون همیشه بهتر از من مدریت میکنه

دوست عزیزی که باهام وارد بحث میشی من بعد از اون بحث دیگه اسمت یادم نمیمونه یعنی خودم میخوام که فراموش کنم/ وقتی من نظرم با شما متفاوته من دشمن شما نیستم چون اصلا شما را نمیشناسم فقط من یک انسان دیگر با عقاید دیگه ایی هستم وقتی از یه چیزی یا یه کسی دفاع میکنم یعنی عقیده ام بر اون اساس هست / این کاربری دست دو تا خانم هست😆
2706