2733
2734
عنوان

خرید آپارتمان در منطقه یک تهران

528 بازدید | 10 پست

من میخوام خونه بخرم حتما توی منطقه یک یا سه اما شک دارم که کدوم محله منطقه یک میتونه بهتر باشه
خرید آپارتمان تو قیطریه بهتره یا خرید آپارتمان تو نیاوران؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام ببخش اجی یسوال دارم چطوراین عکس روروی پروفایلت گذاشتی.من هرکاری میکنم نمیشه.میرم روتنظیمات ویرایش عکس میره رودوربین.امامن عکسم داخل گالری گوشیه.البته بارم ببخش اجی اخه نمیدونستم از کی بپرسم

خدایاشکرت.نیماجانم دوستت دارم

سلام سلام بدون شک نیاوران حتما بری ببینی پشیمون نمیشی قیمت خرید آپارتمان و لیست طول و درازی از آپارتمان های نیاوران رو میتونی توی این سایت ببینی به نظرم خیلی هم به روز هستن یعنی واسه صد سال پیش نیست سایت های دیوار و شیپور و کلید و شابش هم میتونی ببینی ولی خیلی هاشون قدیمی ان لیست نیاوران و قیطریه من دیدم خیلی خوب بود

بسیاری از افراد از بدو تولدشان می‌دانند که به دنبال چه هستند.این افراد انگار از طرف خدا برای تغییر سرنوشت وزندگی اطرافیان فرستاده‌ شده‌اند.
سلام ببخش اجی یسوال دارم چطوراین عکس روروی پروفایلت گذاشتی.من هرکاری میکنم نمیشه.میرم روتنظیمات ویرا ...

رو قسمت ویرایش پروفایل که بزنید با لپ تاپ یه گزینه میاره که هم میشه همون لحظه عکس بگیری هم از عکس های پیش فرض استفاده کنید...

من یک نفرم میخوام خونه کوچیک باشه تا دو تومن....

شهر پردیس به دلیل موقعیت قرارگیری عالی که داره، بهترین گزینه برای سکونت و یا سرمایه گذاری رو داره.

شرکت ایران ملک به صورت تخصصی در شهر پردیس فعالیت داره و میتونه بهترین گزینه هارو با توجه به بودجه شما و طرح های ویژه ای که در اختیارتون میزاره بهتون ارائه بده. تماس با 09331003696 / 02176295600  سایت شرکت ایران ملک: https://irmelk.com