2733
2734

چشه؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هیچی فقط یه مدت نیست برام عجیبه چون اینجا خیلی از زندگیش گفت یه نفر تهدیدش کرد شوهرت و پیدا میکننم و ...

ن بابا چخبره چ غلطا

نگرانش نباش 

برخورد من بستگی به طرز ریپ کردن و لحن صحبت کردنتون داره
2738

اون کاربر کدوحلوایی که تهدیدش کرده بود، شوهرشو پیدا کرد. مث اینکه از آشناهاش بود اصلا . از شوهرش نشونه هایی داده بود و گفته بود میرم به شوهرت میگم اینجا چه چیزایی گفتی اونم خیلی ترسید همه چیزو پاک کرد گف خودم زودتر به شوهرم میگم او نم گوشیش رو ازش گرفت بعدا خواهرش با اکانتش اومد  بخ بعضی بچه ها گف حالش خوبه ولی گوشی نداره 

اون کاربر کدوحلوایی که تهدیدش کرده بود، شوهرشو پیدا کرد. مث اینکه از آشناهاش بود اصلا . از شوهرش نشو ...

وااای جدی میگی ممنون که خبر دادی واقعا نگرانش بودم انشالله ارامش داشته باشه