2733
2739

بچه دومم ک باردار شدم بمدت ۴یا۵هفته لک بینی داشتم انگار میخاستم پریود شم...آمپول داد دکتر هر روز میزدم بعد رفع شدالبته استراحت مطلق باید میشدم..

بعد تا ماه ۹ هم یک روز باز خونریزی پیدا کردم.‌البته زیاد کار کرده بودم.

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
بتاتون چقدر بود؟

سلام انیل جان خوبی عزیزم ؟ببخشید اینجا مزاحم شدم 

داشتم در مورد کولیت میخوندم دیدم شما گفتید همسرتون دارن 

خاستم بدونم از جواب کولنوسکوپی مشخص شد یا از جواب نمونه برداری ؟

بیماری خطرناکی هست؟دارو میخورن؟

سلام آنیل جان امیدوارم پیاممو ببینی

کامنت شمارو زیر پست یه خانومی خوندم که فرمودید pco هستید ولی سال ۹۸ بود

خواستم بپرسم تا الان بچه دار نشدید؟؟؟ منم الان رفتم سونو فهمیدم pco هستم و خیلی استرس گرفتم 

شما با آی وی افم بچت نموند؟؟؟ 

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن
سلام آنیل جان امیدوارم پیاممو ببینی کامنت شمارو زیر پست یه خانومی خوندم که فرمودید pco هستید ولی سا ...

من قبلا تو یه تاپیک با ایشون صحبت کردم 

گفتن که بچشون ظاهرا چندروز بعد از زایمان پرکشیده 😔

بعید میدونم ربطی به آی وی اف داشته

ان شاالله به حق شش ماهه امام حسین تا سال دیگه همین موقع بچشو بذاره بغلش 

فرشته ی قشنگم رو سپردم به خدا...قراره شفیع من و همسرم بشه ☺خداجونم دلم براش خیلی تنگه میشه بازم پسرمو بهم برگردونی ....
من قبلا تو یه تاپیک با ایشون صحبت کردم  گفتن که بچشون ظاهرا چندروز بعد از زایمان پرکشیده 😔 ب ...

نمیدونی دلیل پرپر شدن فرشتش چی بوده؟؟؟ یعنی میتونه بخاطر این باشه که انیل پی سی او‌بوده؟؟؟ 

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن
نمیدونی دلیل پرپر شدن فرشتش چی بوده؟؟؟ یعنی میتونه بخاطر این باشه که انیل پی سی او‌بوده؟؟؟ 

نه عزیزم نپرسیدم 

و قطعا پلی کیستیک ربطی نداره ، شما هم نگرانی به دلت راه نده

من دوستم پلی کیستیک شدید بود فقط با امپول پریود میشد و اینا ولی زود به دارو جواب داد و باردار شد

فرشته ی قشنگم رو سپردم به خدا...قراره شفیع من و همسرم بشه ☺خداجونم دلم براش خیلی تنگه میشه بازم پسرمو بهم برگردونی ....
2706