2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
امکان داره . ازمایش کامل ببرید

یک ماهه پیس بیماریmiscگرفت یک هفته بیمارستان بستری شد  رو کبد اثر گذاشته بود دا و گرفت آنزیم ها نرمال شده بودند الان دوباره دل درد ها شروع شده نمیدونم تواین تعطیلات چیکار کنم

یک ماهه پیس بیماریmiscگرفت یک هفته بیمارستان بستری شد  رو کبد اثر گذاشته بود دا و گرفت آنزیم ها ...

بیمارستان حتما ببرید بهرحال باید توی هر شهر بیمارستان باز باشند .امیدوارم زودتر بهبودی حاصل بشه عزیزم 😔😔

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده.

دختر من مشکل عدم تنظیم و بالا بودن آنزیم  کبدی داشت آزمایشهای متعدد انجام دادم  دارو های زیادی هم دادم  ولی یکی از اطبا سنتی توصیه شیر بز کرد. من برای دخترم استفاده کردم واقعا خدا حفظ شون کنه جواب گرفتم شیر بز برای تنظیم آنزیم های کبد  کبد چرب چه بزرگسال چه نوزاد و چه کودک و کلیه بیمارهای کبدی فوق العاده است  البته  باید از جای معتبر و ارگانیک بدون بسته بندی  که مزرعه بز مروگل اطراف تهران که مربوط به یک دکتری هست  عالی است که توصیه می کنم فقط سرچ کنید مزرعه مروگل آدرس و لوکیشن میاد

2740