2733
2734

من یه ست جلومهمونی خریدم ، رنگشم سدری بود خیلی ساده بود خیلی ، جوری که گفتم اصن عید نپوشمش،،،زنداییم با نخ روش طرح داد عاشقققش شدم هرکی میبینه میگه این همووونه؟ از همین تریبون میگم آقا زندایی ماه ام داااریم همشون فتنه نیستن😍😋😋😋🌺🌺🌺

خدا❤️❤️❤️

دستان هنرمند 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

♥️♥️♥️زن دایی  منم گله هنرمنده 🥰🥰

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2731

قشنگه🤩

دخترم ۱۳اردیبهشت باروش زایمان طبیعی به دنیا اومد😍🥰خدایا مواظب دخترم باش به خودت سپردمش😍😘برای سلامتی نی نیم صلوات میفرستی؟اگه فرستادی بگو منم برات بفرستم😊 هرچی خدابخواد خدا که بدنمیخواد😍❤الهی داده ونداده ات را شکر😘🤲🏻
2740

واقعا فشنگه من خودم یه دونه زندایی بیشتر ندارم قربونش برم سر اینکه بچه ام فوت شد برام کم نذاشت همش گوشت برام میخرید بعد به دایی آم گفت گوشیش خوب نیست شوهرش نداره بخره براش برام یه گوشی عالی خرید تورو خدا برا سلامتیش دعا کنید چند روزی عمل کرده حالش خ. ب نیست 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
واقعا فشنگه من خودم یه دونه زندایی بیشتر ندارم قربونش برم سر اینکه بچه ام فوت شد برام کم نذاشت همش گ ...

دستش طلاااا، خدایی از خاله عمه بخترن🤷🤷🤷🤷🤷

خدا❤️❤️❤️
2706