2752
2734
عنوان

کنکوریم مامانم میخواد مهمون دعوت کنه :)بیاین بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 77 پست
اخه عید خیلی مهمه برای کنکوری اگه کنکور داده باشین باید درسای 3 پایه رو جمع کنم

کوچتون جای خلوت نداره؟یا پارکی چیزی؟

شرحی ز حال و حالی ز شرح نیست                                                                                                  (کاربری سوم)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اون سالی ک منم کنکور داشتم عیدش هم عید دیدنی داشتیم هم مهمون اومد چند روز موند. من بیشتر سعی میکردم ...

اخه من استراحتامو کردم

اینام بیان مامانم اسرار میکنه ک بمونن 

واای گااد

دلم میخواد سرمو بکوبم دیوار

آرزو هامو گم کردم:)
اخه من استراحتامو کردم اینام بیان مامانم اسرار میکنه ک بمونن  واای گااد دلم میخواد سرمو بکوب ...

اشکال نداره دوسه روز بیشتر مشکل ایجاد نمیکنه اتفاقا با انرژی تر وارد جمع بندی میشی . 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
2731
ب مامانت بگو مهمون فرارنمیکنه،بعدا هم میشه دعوت کرد اینا روزای طلایی توعه واسه کنکور نباید خراب بشه، ...

وای مرسی بخدا 

فامیلای ما والا جز دردسر هیچی دیگه برامون نداشتن

چیزیم قبول نشم همین فامیل وایمیسن پشت یر حرف میزنن اونجور ک برای ابجیم حرف زدن

هعی

گفتم میگه ب تو کار ندارن.تو این دو روز و استراحت کردی دو روز دیگم روش 😐 اصن حضور عادیشونم رو مخه ب ...

یه سلام بده برو تو اتاقت درس بخون

بین خودمون بمونه !دنیا با تو انتهای قصه قشنگیه که قشنگیاش بی انتهاست 😉🤭
من داداشم کنکور داشت داداشم نمیتونس جایی بره دیگ  ما هم اون سالی ک کنکور داش هیجا نمیرفتیم اصل ...

خوشبحالش 

ای کاش منم درک میکردن اینا 

عادم تو این مدت کم فشار روش نیست 

وای مرسی بخدا  فامیلای ما والا جز دردسر هیچی دیگه برامون نداشتن چیزیم قبول نشم همین فامیل وای ...

دقیییییقا منم همه اینارو دیدم

اصلا کسی که کنکوریه،بیشتر از هرچیزی به ارامش نیاز داره ادم عصبی میشه واسه  فامیل برنامش بهم بخوره،بحث فقط اون چندساعت درس خوندن نیس وقتی برنامت بهم بخوره کلافه و بی انگیزه میشی🤦‍♀️

یه کاربر خاموش که بعداز2.3سال عضو شده  دیگه خیلی هاتونو میشناسم و دیدم ت خیلی از تاپیکای جنجالی هم بودم  
بگو مادر من تهش فامیلات واست میمونن یا بچت:/ درضمــــــــنننن وظیفه والدینه توی این سن زمینه پیشرفت ...

اینارو سیو میکنم بهش بگم

بخدا نصف خانواده های ایرانی همینن انتظارم دارن اونوقت از یچه یچیز خوب قبول شه.....

چرا نیاری تلاش کنی قطعا چیز خوبی میاری  باور کن همیشه شرایط باب میل ما نیست من تو زمستون تو را ...

منم سر اینچیزا افسردگی گرفتم ولی خب فعلا دارم پسش میزنم تا کنکورم تموم شه 

ازین درک نشدنا ناراحتم

2706