2752
2734
عنوان

کنکوریم مامانم میخواد مهمون دعوت کنه :)بیاین بگین چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 77 پست

ب مامانت بگو مهمون فرارنمیکنه،بعدا هم میشه دعوت کرد اینا روزای طلایی توعه واسه کنکور نباید خراب بشه،نهایتش قانع نشد با گریه و دعوا بگو مهمون دعوت نکنین

وای الان کاااملا درکت میکنم منم پارسال همین موقع ها درگیر یسری ادم بی درک بودم ک میدونستن کنکوریم و میومدن خونمون:(

یه کاربر خاموش که بعداز2.3سال عضو شده  دیگه خیلی هاتونو میشناسم و دیدم ت خیلی از تاپیکای جنجالی هم بودم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من داداشم کنکور داشت داداشم نمیتونس جایی بره دیگ 

ما هم اون سالی ک کنکور داش هیجا نمیرفتیم اصلاا 

فکر هم نمیکنم کسی میومد چون ما نمیرفتیم بقیه هم مراعات میکردن اینا فقط ی خواهرم میومد ک اون دیگ کاری نداش ک 

اگر قیامت قصه باشه تو رو من کجا ببینم🥲🖤            
میگه از فامیلام چرا بخاطر شما ببرم😐

بگو مادر من تهش فامیلات واست میمونن یا بچت:/

درضمــــــــنننن وظیفه والدینه توی این سن زمینه پیشرفت بچشونو فراهم کنن

من خودم چون خیلی اذیت شدم سر این چیزا،اصن از این درک نشدنای بچهای کنکوری میشنوم عصبی میشم😐

یه کاربر خاموش که بعداز2.3سال عضو شده  دیگه خیلی هاتونو میشناسم و دیدم ت خیلی از تاپیکای جنجالی هم بودم  
اونوقت وقتی چیز خوبی نیاره ادم میکوبنش تو سر ادم

چرا نیاری تلاش کنی قطعا چیز خوبی میاری 

باور کن همیشه شرایط باب میل ما نیست من تو زمستون تو راه پله بودم و پتو می کشیدم رو پاهام و بخاری برقی می زدم 

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                       گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                                       🇵🇸القدس لنا    🇵🇸                                                          لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
اوووه کو تا کنکور نمیشه زندگیو تعطیل کرد که!! شمام‌ی استراختی ب خودتون میدین بد نیس که

اخه عید خیلی مهمه برای کنکوری اگه کنکور داده باشین

باید درسای 3 پایه رو جمع کنم

آرزو هامو گم کردم:)
2706