2733
2734
عنوان

بچه ها یه دیقه بیاین باهاتون مشورت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 32 پست
خب شما میرفتی ولی نمیگفتی تولده کیکم نمی‌بردی منم حس خوبی به این موضوع ندارم انگار داری اونا رو اجبا ...

پس حسم درسته . اشتباه کردم . الان اگه همون برنامه قبلی رو اجرا کنم کیک نبرم ، نمیگن یه کیک رو دریغ کرد؟ 

ببین من اصلا کاری به حرف مردم ندارما ولی روابطم با اینا واسم مهمه . 

خیلی محترم ان . و دوست ندارم رنجیده شون کنم یا شخصیت خودمو خراب کنم 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم خودتون برای پسرتون تولد بگیرید ، دوباره مثل تاپیک دیشب برای بچه ها حرف در میارن

تاپیک دیشب کدوم بود . 

درسته . کار جالبی نیست . الان چطوری محترمانه کیک نبرم اونجا؟ 

آخه نگفتن بیا خونه ما تولد بگیر که 😃گفتن بیاین شام بخورین یا اگه میترسین بعد شام واسه چایی بیاین دو ...

حالا دارین کیک میبرین با چایی بخورین دیگه

مطمئن باش اگرم بخوان پول کادو بدن اندازه هزینه ای که واسه شام کردن نمیشه

این فکرا رو اصلا نکن خودتو به سرنوشت مادر من دچار نکن که انقدر فکر کرد جای بقیه به هزار و یک درد روان دچار شد

بخدا

شل کن بذار هر اتفاقی میفته بیفته، تو از لحظاتت لذت ببر بعدا براشون جبران میکنی

2728
الان میگم زشت نیست؟ مردمم مجبور بشن پول تو پاکت بذارن یا کادو بدن . نمیگن خونه خودش میگرفت؟  ک ...

مبارک باشه 

احتمالا اینجور برداشتی ممکنه برای کسی پیش بیاد. 

کادو قبول نکنین و بگید دوست داشتید که دور هم باشین.یه پیشنهاد دیگه ام دارم با خودتون بشقاب و کارد وچنگال یکبار مصرف ببرید که صاحبخونه مجبور به شستن ظرف های تولد نشه.

تاپیک دیشب کدوم بود .  درسته . کار جالبی نیست . الان چطوری محترمانه کیک نبرم اونجا؟

دیشب یه میزبان می‌گفت بچه های خواهر شوهرش اومدن خونه مثل نخورده ها شیرینی خوردن،اونم به دوتا بچه پنج ساله و نه ساله که فقط شیرینی دوست دارن و ربطی به نخورده بودن نداره

میتونید بگید کنسل شد بخاطر مسائلی انشالله سال بعد

مبارک باشه  احتمالا اینجور برداشتی ممکنه برای کسی پیش بیاد.  کادو قبول نکنین و بگید دوست ...

مرسی از تبریکت. به پیشنهادت فکر میکنم. طبق نظر شما اگه پیش برم، به نظرت قبلا بهش پی ام بدم و رک و راست بهش بگم به این دلایل پشیمون شدم ؟ مگه اینکه کسی کادو نده تا منم راحت باشم؟ 

2740
دیشب یه میزبان می‌گفت بچه های خواهر شوهرش اومدن خونه مثل نخورده ها شیرینی خوردن،اونم به دوتا بچه پنج ...

هوم.... درسته . اینا خیلی محترم و مهربانن ولی خوب فکر مردم رو که نمیشه خوند.مرسی .

حالا دارین کیک میبرین با چایی بخورین دیگه مطمئن باش اگرم بخوان پول کادو بدن اندازه هزینه ای که واسه ...

من خیلی شلم بابا 😁 این داستان و این آدما به دلایل دیگه ای واسممهمه . نه من حوصله تایپ دارم نه ملت حوصله خوندن. 

خلاصه...   مرسی از وقتی که برام گذاشتی. 

الان میگم زشت نیست؟ مردمم مجبور بشن پول تو پاکت بذارن یا کادو بدن . نمیگن خونه خودش میگرفت؟  ک ...

عزیززم🥰 چه جملتون جالب بود برام 

"عادت ندارم جای دیگران فکر کنم "

تلاش کردین براش به این نقطه رسیدین ؟