2726

امروز تولد پسرمه . قرار شد تو خونه برنامه ای نداشته باشیم ببریمش بیرون هر جا دلش خواست و کادوهاشو خودش بخره . یه خانه بازی هم تو کوچه مون هست اونجا کیک و آبمیوه ببریم با بچه ها بخورن و دو تا هم عکس بگیریم.  بگو خوب 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

امشب دختر عموی همسرم عموها و بچه هاشونو دعوت کرده که ما معمولا نمیریم به خاطر کرونا اما امسال خیلی اصرار کرد گفت بعد از شام بیاین ، با ماسک بشینین و فلان . 

همسرمم گفت تولد مهرابه .بعد گفت باشه ، کیکم به جای خانه بازی میاریم خونه شما میبریم اونام گفتن اوکی . منم قرار شد دسر درست کنم ببرم 

الان میگم زشت نیست؟ مردمم مجبور بشن پول تو پاکت بذارن یا کادو بدن . نمیگن خونه خودش میگرفت؟ 

کلا عادت ندارم جای کسی فکر کنم اما حس خوبی ندارم . الان چکار کنم 

نه بابا حالا بدن چی میشه مگه هیچی نمیگن خودشون گفتن بیا که نمیگن چرا اومد

آخه نگفتن بیا خونه ما تولد بگیر که 😃گفتن بیاین شام بخورین یا اگه میترسین بعد شام واسه چایی بیاین دو دیقه 

خوب فکر کن 😁😅

الان میگم زشت نیست؟ مردمم مجبور بشن پول تو پاکت بذارن یا کادو بدن . نمیگن خونه خودش میگرفت؟  ک ...

بنظرم خودتون برای پسرتون تولد بگیرید ، دوباره مثل تاپیک دیشب برای بچه ها حرف در میارن

2706