2737
2734

خریدم رو به زور رسوندمش به ۳۰۰ تومن. میبینم۳۸ تومن هزینه ارسال داره.

بالای ۵۰۰ تومن ارسال رایگان!

چقدر بدجنسند😭

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

حضوری قیمتش کمتره

عضو گروه نارنجی🤭قد160 وزن67وزن هدف 52💪تاریخ شروع(1/10/99💪 خب الان73 کیلو شدم و لاغرم نکردم هیچ چاقم کردم😐🏃‍♀️اگ میشه کمکم کنید مرسی اهه                                     با اجازتون تیکرم الکیه🤭🤭🤭🤪                                         فقط غییر ممکن غییر ممکنه شک نکن ک میتونی💪                                                                             خدایا هرچ مشکلاتم بزرگ باشند تو از آنها بزرگتری❤️من بی صبرانه منتظر معجزه های تو هستم❤️  ❤️          تا اینجا اومدی یه صلوات از ته دلت   واسه امام زمان و     عاقبت بخیری من و خودت بفرست🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حضوری قیمتش کمتره

آره بابا

بعدم آدم به فروشنده های مختلف سود میرسونه.

این یه شرکت بزرگ شده که منفعت زیاد برای یه تعداد محدود مرفه داره. 

هر وقت خرید میکنم مجبورم. الان پمپ مایع ظرفشویی می خواستم ، جایی نزدیک مون سراغ ندارم. گفتم از اونجا بخرم که...

اره قبلا هریدای سیصد تومن رایگان بود الان هم گرون کرده هم اجناسش تقلبی شده منکه دیگ خرید نمیزنم

آره

حتی خوراکی!!! دیدم کاپوچینو تقلبی به قیمت اصل میفروخت، چقدر تو نظرات ناراضی بودند

2738
آره باید خریدای فامیلم بکنی که بیارزه اسنپم خیلی گرون شده

آره😭😭😭

من با دوتا بچه کوچیک واقعا امکان خرید حضوری ندارم. اینجوری هم که دیگه به صرفه نیست.

2706