2752
2734
عنوان

اولین بار چند سالتون بود که حس کردین از جنس مخالف خوشتون میاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 17431 بازدید | 641 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من اولین بار عاشق لینچان تو سریال جنگجویان کوهستان شدم..... تو مدرسه روی نیمکت همه اش نوشته بودم لینچان..... یکی از همکلاسی هام گفت بابا اون که ژاپنیه تو بهش نمیرسی..... اونقدر دپرس شدم.... احساس پوچی میکردم
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
وای مامانم خیاط بود یه مشتری داشت که با پسرش میومد..پسرش پیکان کرم رنگ داشت.تا ماشینشو میدیدم میرفتم عینک دودی میذاشتم رو چشام...یه روسری نارنجی گلدار که اونموقع خعلی هم با کلاس بود سرم میکردم...بلوز گشاد زرد رنگ و شلوار استرج سبز...
فکر میکردم آخر تیپم دیگه
میدیدم پسره با لبخند نگام میکنه.فکر میکردم ازم خوشش میاد.الان میفهمم با خودش میگفته این چه گاگولیه

بعدا گرفتا شینگن تو یه سریال دیگه شدم...... کلا سامورایی های ژاپنی خیلی جذبم می کردن
از آدمها بت نسازید!! این خیا.نت است... هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی می شوند که خدایی کردن نمی دانند و شما در آخر می شوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته!
من که کلا تو توهم بودمممممممممممممممم کلی هم قیافه میومدم برا طرف حالا نمیدونم اونا واقعی از من خوششون میومد یا فقط عخش یه طرفه بوده
سایت شده عین سمساری همه چی شلمشورباست. عمووو لطفا قالب قبلیو برگردون.
2706