2737
2739
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984893 بازدید | 25326 پست
سلام ممنونم از اطلاعات خوبتون من از زمانیکه باردار شدم تا الان مسافرت هیچ جا نرفتم و الان بعد از 3 ...

سلام منم در نظر دارم با پسرم که همسن پسر شماست مسافرت برم .تعطیلات خرداد میرید؟پاسپورت برای پسرت گرفتی عکس عکاسی گرفتی؟

شما رفتی بسلامتی بیا تجربه ات با بچه اینجا بگو

اما هتلت خیلی خوبه .

دوما.ظرف غذا (باکس کوچک) با خودت رستوران ببر.مثلا کمی از صبونه گرمش مثل سیب زمینی و یا تخم مرغ بردار و تا حداکثر یک ساعت بعد میتونی بهش بدی.

در ضمن توی صبونه های این هتل انواع ماست میوه ای هست که بچه ها دوست دارن .بردار براش.

انواع تخم مرغها هست که اگر پسرت اون موقع بیدار بود میتونی بدی(من نگران همین صبح بیدار شدن بچه ام هستم.اخه چجوری صبح بیدارش کنم لباس تنش کنم)

و در ضمن از اینجا با خودت تنقلات وکیک بیسکویت ببر .بیرون هستی بخوره.

من یادمه استانبول فروم جاهایی برای بچه ها داشت مثل پارک .

اکواریوم هم داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم در نظر دارم با پسرم که همسن پسر شماست مسافرت برم .تعطیلات خرداد میرید؟پاسپورت برای پسرت گرف ...

سلام ممنونم بابت اطلاعات خوبتون 

نه من 21 میرم 

بله براش پاسپورت گرفتم یک هفته ای آماده شد عکس هم با هر زحمتی بود ازش تو عکاسی انداختیم پسر من حساسیت به محصولات گاوی داره غذاهاشون جوری هست بشه بهش بدم 

سلام ممنونم بابت اطلاعات خوبتون  نه من 21 میرم  بله براش پاسپورت گرفتم یک هفته ای آماده ...

یعنی لبنیات نمیخوره

انواع کالباس ها 

پنیرها

غذاهای گرم مثل کدو گوجه سیب زمینی 

بورک

تخم مرغ ها

کیکها 

نوشیدنی برای صبحانه داره

حتما سایت تریپ ادوایزر اسم هتل رو بنویس و عکس صبونه اش رو ببین

غذای رستورانها که روز و شب هم بیرونی انواع غذای ترکی هست

ولی من موندم شیر با خودم ببرم یا نه.شیر پاکتی کوچک تک نفره.بچه ام شیر پاستوریزه هم میخوره

2728
یعنی لبنیات نمیخوره انواع کالباس ها  پنیرها غذاهای گرم مثل کدو گوجه سیب زمینی  بورک ت ...

به نظم از اینا که موندگاری داره چند تایی با خودت ببر ولی قطعا شیرهای اونجا خیلی بهتر از ایرانه

به نظم از اینا که موندگاری داره چند تایی با خودت ببر ولی قطعا شیرهای اونجا خیلی بهتر از ایرانه

جالبه که شیرهای مملکت خودمون رو اطمینان دارم.  

میترسم شیر اونجا بهش نسازه

2738

در ضمن ميخواستم بدونم كسي اطلاعي در مورد هتل تايتانيك سيتي  تكسيم داره. صفحات قبلي و صفحه اول رو مطالعه كردم ولي در مورد اين هتل توضيح خاصي نديدم. من سال ٩٠ هتل سيتي سنتر رفتم دسترسي خوبي داشت و تميز بود ولي خيلي اتاقاش كوچك و تاريك بود . ميخوام بدونم هتل تايتانيك سيتي از اون بهتره يا خيلي فرقي نميكنه؟

سلام دوستان. ممنون بابت این همه اطلاعات مفید. 

من میخوام بعد از تعطیلا برای فستیوا تابستانی برم استانبول.

بیشتر هدفم خریده و چون بچه ۳ ساله همراه داریم دسترسی راحت به مراکز خرید برام مهمه.

آقای مهرگان و آروشا جون بین دو تا هتل نیپون و لارس پاک کدومشونو انتخاب کنم؟ 

برام عایق صوتی بودن اتاق و صندوق امانات داشتن و خوش مسیر بودن به خیابون استقلال مهمه.

ممنونم.

بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....

خوب مسلما تایتانیک سیتی یا مارمارا که توی تکسیم هست فوق العاده هستن و قیمتشون هم بالاس،مثلا تایتانیک تا تکسیم مسافت ش بیشتر از لارس پارک تا تکسیم هست،اما مارمارا جفت تکسیم، البته ناگفته نمونه لارس پارک هم ۲۰۰ متر تا تکسیم فاصله داره،اما براساس بودجه و مقایسه ایی که نسبت به هتل های دیگه داشتم این (لارس پارک)خیلی عالی بود.

دوستان یه آژانسی این لیست آفرو گذاشته که به نظرم خیلی قیمتاش خوبه.

از بین اینا کسی میدونه کدومشون بهتره؟ دسترسی به تقسیم، خلوت و آرام بودن برام مهمه.

د پارما تکسیم به نظرم عالیه. درسته؟؟؟ گزینه دیگه از بین اینا؟؟؟

تور 5 روزه استانبول خردادماه  

🅾4*the city va ottoman city  1060

⭕️3*monopol va bristol  taxim  1060

🅾4*marinem   1090

⭕️4*VIZON va comfort life  1150

🅾4*cumbali plaza  1190

⭕️4*monlton beyoglu taxim va icon  1200

🅾4* grand star   1310

⭕️4*nova plaza  1280

🅾4*innpera taksim  1600

⭕️4*crystal  1470

🅾4*the peak taxim mukarnas pera  1360

⭕️4*green park taksim  1480

🅾5*radisson park  inn  1290

⭕️5*dosso dossi   1400

🅾5*ramada merter  1360

⭕️5*green park merter  1430

🅾5*dbl tree Hilton piyalepasa  1810

⭕️5*the parma taxim  1890

🅾5*biz cevahir  1530

⭕️5*the elysium taksim  1910

🅾5*hilton bomonti  1960

⭕️5*dedeman  1550

🅾5*clarion goldenhorn  1410

⭕️5*SURMELI  1610

🅾5*roommate kerem taxim  1480

⭕️5*wish more  1420

🅾5*mercure bomonti  1680

⭕️5*lionel   1360

🅾5*elite world  1950

⭕️5*point taxim  1950

⭕️5*naz city  1650

کریستال رودیدم

یه چیزی بگم سری قبل که استانبول بودم توی مرکز خرید خانومی دیدم که بشدت ناراحت بود از داخل اتاقشون لباسهایی که خریده بودن دزدیده بودن.و پذیرش و مسیولین هتل تقبل نگرده بودن

راستی من الی گشت زنگ زدم گفت شما چون بچه دارید حتما باید فمیلی روم بگیرید و هر هتلی فمیلی روم جا نمیده.

میخواستم بدونم اصلا فمیلی روم با بقیه اتاقا چه فرقی داره؟ 

2706