2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1985142 بازدید | 25326 پست
دوستان اگر کسی نرسه که خروجی و ارزشو تو بانک های داخل شهر پرداخت کنه! امکانش هست هم خروجی و هم پول سیصد دلار رو توی بانک های فرودگاه پرداخت کنه؟ خروجی رو شنیدم که میشه! درسته؟ ولی پرداخت ارز رو مطمئن نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستای عزیزم که استانبول رفتن...واسه دیدن جاهای تاریخی و مراکز خریدو خلاصه... به نظرتون چند روز کافیه اونجا باشیم؟ بعدش یه شهر دیگه هم میخوایم بریم شما کجارو پیشنهاد میکنید که ساحلی باشه و با قطار یا اتوبوس بشه رفت ودیدنی هم باشه؟!!
دوستانی که در مورد سرویس بهداشتی پرسیده بودند/داخل خود کاسه توالت فرنگی یک شیر کوچک اب هست(مثلا بیده)/پیچ شیرش هم بیرون از کاسه سرویس هست.البته در مراکز عمومی فکر نکنم کسی رغبت کنه ازش استفاده کنه/ولی در اتاق هتل میشه روز اول با ماده ضد عفونی تمیزش کرد و بعد استفاده کرد.
سلام دوستان، من الان استانبول هستم، دوستانی که درباره جشنواره پرسیدن باید بگم تنها تفاوتش با قبل اینه که بعضی از برندها، در واقع برندهای خود ترک مثل koton, lc waikiki سی درصد تخفیف دارن. بقیه مارکها ندارن. مگه همون اوت لتشون. در کل قیمتا بد نیست. میشه یه چیزایی پیدا کرد.
2738
چند روز خوبه استانبول موند؟! کجا میشه آپارتمان باقیمت مناسب و در جای امن اجاره کرد؟ جاهایی که شما رفتین و ارزششو داشته و بعدش پشیمون نشدین از وقتی که گذاشتینو بهم معرفی می کنین... پلیزززز
گلی لی لی جان منم دو هفته پیش استانبول بودم و همین 30درصد تخفیف بود. پس واقعا فستیوال هیچ فرقی با بقیه ی روزها نداره!!!!!!
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696
هانی جان ما 6 روز اونجا بودیم اما نرسیدیم همه ی مراکز دیدنی و خرید رو بریم. اگه همه اش رو بخوای بری روی 10 روز و اینا حساب کن!!! توی دیدنی ها: ما فقط حرمسرای کاخ توپکاپی رو پشیمون شدیم (چون واقعا ارزش 15 لیر اضافه رو نداره). توی خرید: از رفتن به چهارشنبه بازار پشیمون شدیم. وقت تلف کردن بود. سفرنامه ام رو بخونی بیشتر توضیح دادم! torobche.niniweblog
هوران...تابلو اتاق کودک/جهت دیدن نمونه کار و سفارش 09379071696