2737
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1985109 بازدید | 25326 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستم پارک آبی ارزش رفتن رو داره ورودیش هم 30لیر هست ولی‌ واسه رفتن خیلی‌ براتون تموم می‌شه

تو استانبول هم جا هست واسه شنا ولی‌ خیلی‌ دور هستش

استخر هم است ولی‌ من خودم تا لعن نرفتم

اول بردار بودم بعد هم پسرم دنیا اومد و شوهرم راضی‌ نیست

یه سری هتل‌ها داخلش این چیز‌ها هست

جاهای دیدینی تا جایی‌ که من می‌دونم اکواریوم 30لیر

موزع یخ 22لیر

پارک آبی 30

موزه توپ کاپی من نرفتم ولی‌ تا جایی‌ که می‌دونم 70 لیر

دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
2740
layda
من از یه آقایی که از ایران برا خرید واسه مغازشون رفته بود ترکیه پرسیدم جاهای خرید ارزون کجاست ، گفت که:
یکیش محمود پاشا هست که پشت کاپالی چارشیه و از امین نونو باید بری... من خودم این سری رفتم پر جنس ترکه و مثل بازار تهران راسته راسته هستش....اونا میگن mahmut pasa
و یکی هم کوچه های فرعی مرتر ....که شیب زیادی به پایین داره ......
مونا جان با سلام و تشکر فراوان
شما جواب سوال 1 و 3 منو ندادی فقط فرمودی شماره 2 رو بهت میگم
شرمنده که اینقدر مزاحمت میشم
1 :این بلوار جاده که توی زیتونبورونو نوشتی توی گوگل مپ پیدا نکردم . یه بلوار جاده داره که توی قسمت آسیایی هست که فکر نکنم اون منظورت باشه . فقط یه بلوار 58 توی زیتونبورونو پیدا کردم منظورت این خیابونه یا نه؟

2 :بعد محله آوجیلار رو ننوشتی کدوم خیابون یه کم دقیقتر بگو واسه منی که نه استانبول رو خوب بلدم و نه ترکیم خوبه لطفا بگو دقیقا کدوم خیابون آوجیلار .

3 : توی کاپالی چارشی هم بگو اسم اون بازار چیه و کجای کاپالی چارشی هست چون من یه بار توی کاپالی چارشی گشتم ولی لباس زنونه قشنگ نبود حالت این بساطیها داشتن

از زحمتی که میکشی و منو راهنمایی میکنی ممنونم

azizam har vaght rafti olovim moghehi ke omadi biron boro daste rast ya az har kas be porsi be shoma neshon midan
azizam on bazar biron hastesh kenare kapali charshi keare danshgah

dostam in mahmod pasha ham ke dostemon goft ham kheyli khobe man on moghe ha chand dast lebas baraye pesaram kharidam baraye sismonish

azizam inam adrese bimarestani hast ke man rafte boodam on maghazaha ham hamashon to in raste hastan
marmara cadesi, samli sokak , avcilar
inam az adres
مونا جان میشه لطفا بگی اوایل ماه رمضان حراج بیشتر هست یا اواخر یا شاید اواسط؟
من موقعی دوست دارم بیام که بتونم لباسهای زمستونه مثل پالتو ،کاپشن واسه بچه هام بگیرم چون خرید فقط لباس تابستونه مخصوصا واسه بچه زیاد مهم نیست مهم لباسهای زمستونه است.
ممنون میشم راهنماییم کنی که چه زمانی بیام بهتره؟
یه سوال دیگه:من 2تا نی نی 18ماهه دارم اگه با کالسکه 2قلویی بیام تو استانبول واسه سوار شدن به اتوبوس یا تراموا یا مترو سخت نیست؟قسمتی دارن که آدم با کالسکه بتونه راحت سوار یا پیاده بشه؟
خدای مهربون...
خواهش می کنم
خواهش می کنم بابای عزیزمو شفا بده....
dostam fekr nemikonam on moghe kapshan bashe
azizam mah ramezon kolan haraje
fekr nemikonam jaye khasi bashe vali mitoni savar beshi
vase raftan be dakhele metro fekr knam age bekhay beri bala ya biai paiin asansor bashe
az akahr hay shahrivar biai mitoni, lebas zemestone peyda koni
vali marki mesl c&a fekr konam to tamam sal kapshan o in chiz ha dare