2733
2739
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1986222 بازدید | 25326 پست
minaaaaa جون تو سایت همراه اول نوشته : روشن نمودن گوشی همراه اول و دریافت پیامک در همه جای جهان رایگان می باشد. میتونید تو لینک زیر ببینید : http://www.mci.ir/web/guest/what-is-roaming
راهنمای کامل سفر به ترکیه https://telegram.me/turkeytravel

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من توی استانبول موبایلم یک هفته روشن بود. هزینه رومینگ 6 یا 8 هزار تومان بود و حدود 10 تا هم اس ام اس تبلیغاتی برام اومد. دو بار هم در حد 2 دقیقه بدون وایبر زنگ زدم ایران. بقیشو با وایبر زدم. همه با هم حدود 20 تومان شد. خیلی نترسید از روشن گذاشتن گوشیتون. بهتر از خریدن سیم کارته
2742
یه خانمی هم درمورد خرید سیسمونی از استانبول سوال پرسیده بود. به نظر من دبی از همه لحاظ برای خرید لباس بچه مناسب تره. استانبول لباس زنانه خوب پیدا میشه ولی لباس بچه یا وسایل دیگه بچه تنوع دبی را نداره و محدودتره. به نظرم اگر قصد اصلیتون خرید سیسمونی هست دبی هم ارزونتره هم متنوع تر.
سلام دوستان!خوبید?ماداریم برمیگردیم استانبول!الان تو فرودگاه صربستانیم!میشه بهم بگید با هواتاش چجوری برم تقسیم?مترو که از آتاتورک میبرد آکسارای!میخوام مستقیم برم!واینکه کسی آدرس دقیق هتل ازتانیک رو میدونه چیه? یه سوال دیگه اینکه تنگه بسفر رو چجوری بریم?
من ادرس جاهای دیدنی رو گرفتم فقط چن تا سوال 1)ایا پارک ابی همون پارک دلفینهاس؟بعضی ها میگن پارک ابی خوبی ولی دلفینها نه میشه لطفا مسیر دسترسی رو از تکسیم به جفتش بگید...من دلفیناریوم نمیخوام برم میترسم اشتباها بجای پارک ابی منو ببرن دلفیناریم 2")واسه جزایر دوستان میگن باید سوار فونی کولر بشیم میشه دقیقا مسیر رو یگید از تکسیم ایا وقتی میخوایم بریم جزایر میشه بلیط بسفر رو هم بخریم ؟یعنی فروش بلیط جزایر و بسفر یع جاس؟من می/م شب بریم بسفر همسرم موافق روزه کذومش بهتره ؟ 3)کاخ توپکاپی بهتره یا ذلما باغپه چون یه جارو میخوایم بریم 4)بام استانبول ارزش رفتن داره؟یا عین مثلا جمشیدیه خودمونه؟اگه ارزششو زاره چه طوری بریم 5:ایا وقتی میریم جزیره بیوک ادا میتونیم شنا هم بکنیم یا فقط باید بریم کلیسیوس واسه شنا؟ 6) اتوبوس برای حمل و نقل بهتره یا ترانوا یا مترو؟مثلا برای رفتن به استانبول فروم و برای رفتن به بیوک ادا ٧)یکی از دوستان گفته برای اکوا مارین و اکوا دلفین از جلوی هتل مارمارا سرویس هس!!!یهنی مجانیه؟و هتل مارمارا کحاس؟ واقعا ازتون ممنونم اقای فدورا که اینقد باحوصله عستید
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
سلام آقای فدورا ببخشید یه بار خوندم برای یکی از دوستان سوئیت رزرو کرده بودید .همین نورضیا ...ولی چون پاک کرده بودید نتونستم اطلاعات کسب کنم... ما میخوایم یک هفته بمونیم و 5 نفر هستیم با دو تا بچه 3 و 5 ساله. یه سوئیت مناسب میخوام که تو منطقه تقسیم یا نشانتاش یا شیشلی باشه اگر ممکنه کمکم کنید .ممنون میشم و راستی اگر به جای اواسط شهریور هفته اول مهر بریم میتونیم خیلی ارزونتر بریم؟
2740
سلام اقاى فدورا تور به ما هتل فراح را معرفی کرده که در فندق زاده هست با پرواز قشم و رفت ظهر ٥ شنبه و برگشت عصر دو شنبه ١٧٠٠٠٠٠، به نظرتون مناسبه؟و اینکه چون بچه هشت ماهه دارم و ٤نفر هستیم به مراکز خرید و جاهاى تفریحى مسیرش چطوره؟و اینکه هتل لیون بهتره یا نه؟
Lilypie Pregnancy tickers
2706