2733
2734
بله عزیزم   من داشتم    بارداری دوم

سلام ببخشید تروخدا میشه راهنماییم کنید..

چن هفته تون بود ..دلیلشو نگفتن چی بود؟

بعدش باردار شدین؟

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
عزیزم واسه من دلیل اصلی سن و کیفیت پایین تخمک بود    من بعدش دیگه خیلی پیگیر بارداری نشدم ...

یعنی بعدش دیگه بچه دار نشدید الان همون یه دونه رو دارید؟

واسه من تیر پارسال پیش اومد 

راستش من پسرم بزرگ ه    خودم هم ۴۰ ساله هستم   شوهرم هم رقبتی به بچه دوم نداره    وقتی شوهر همکاری نکنه کار سخت میشه   شاید هم مشکل از شوهرم باشه    من راضی شدم با همون یه دونه   راستش پشیمون شدم از اینکه حتی به بچه دوم فک کردم 

شما چند سالتونه هست 

اگر آزمایشات و پیگیری های لازم رو داشته باشید اصلا برای بارداری مجدد استرس نداشته باشید    فقط از میزان ذخیره تخمدان تون اطلاع داشته باشید و حتما قبل بارداری کیفیت فولیکول و تخمک رو بالا ببرید    خیلی خودتون رو تقویت کنید .   متاسفانه به خاطر آلودگی و استرس و تغذیه نا مناسب میزان سقط بالا رفته و  متخصص زنان اصلا مادرها رو خوب راهنمایی نمیکنن منکه خیلی از کادر پزشکی تو زمینه زنان زایمان شاکی هستم    فقط استرس رو بیشتر  میکنن و دلایل علمی رو قبل از بارداری خوب اطلاع رسانی نمی کنند .  نصیحت من به شما حتما حتما از میزان ذخیره تخمدان و کیفیت تخمک ها و کیفیت اسپرم همسرتون مطمئن بشید و یه برنامه غذایی مناسب قبل از اقدام داشته باشید دوست عزیز 

اگر آزمایشات و پیگیری های لازم رو داشته باشید اصلا برای بارداری مجدد استرس نداشته باشید     ...

من سی سالمه ..خیلی ممنون از،راهنماییتون دکترا نگفتن چرا اینطوری شد این داره دیوونم‌میکنه....ایران نیستم دکتر گفت هیچ آزمایشی لازم نیست چون باردای های قبلیت سالم بودی

ولی میخوام برم‌پیش چن تا دکتر دیگه بلکه برام‌ انجام بدن نمیدونم چرا زورشون میاد گفتم هزینشم نمیخوام بیمه بده خودم‌میدم‌ولی قبول نکرد

اگ نشد میام ایران همه آزمایشاتو انجام میدم

2706