2733
2739
عنوان

آب و هوای شیراز چطوره؟

198 بازدید | 13 پست

میشه شبها برای خواب چادر زد؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

اره چادر ضخیم بهتره

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم شیرازی هستم 

شیراز هواش عالیع ولی شب نمیشه چادر زد 

و اینکه شیراز اصلاااااااا جا نیست 

من چن روز پیش ساعت 4 صبح رفتم حافظیه بازم صف بود برای خرید بلیت 

خیلی شلوغه شیراز مخصوصا دروازه قران 

💙گروه آبی 💙شروع ۵۷💙 هدف ۵۰💙

سرده یکم

ای روشنی نور✨ای روشنی بخش نور🌿ای آفریننده ی نور✨ای گرداننده ی نور🌿ای به اندازه ساز نور✨ای روشنی هر نور🌿ای روشنایی پیش از هر نور✨ ای روشنایی پس از هر نور🌿ای روشنایی بر فراز هر نور✨ ای نوری که مثل تو نوری نیست🌿 جز استاتر کسی ریپ نزنه خصوصا در مسائلی که نظر من با شما فرق داره-من فقط نظرم با تو فرق داره دشمنت که نیستم پس احترام خودت رو نگه دار 💛💜💜BTS💜💜 BTS and ARMY forever 😍🥺 تهیونگ نی نی سایت می باشم 😃😃 مخالف سرسخت نژاد پرستی و طرفدار برابریِ جنسیتی 😎🌿✨
چرا نمیشه 

پس چرا دوستان میگن سرده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
من خودم شیرازی هستم  شیراز هواش عالیع ولی شب نمیشه چادر زد  و اینکه شیراز اصلاااااااا جا ...

همه شیرازی هستیم تو تاپیک 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
پس چرا دوستان میگن سرده

اگه بعد تعطیلات بتونید بیاید بهتره

هم هواش هم طبیعتش سبزتر میشه