2737
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953314 بازدید | 66442 پست
سلام  تو تهران دستتون خیلی بازه برا عمل بینی خوش بحالتون....     من میخام اصفهان پی ...

اره واقعا!! من عکساشو ديدم خيلي خوب و طبيعي بود ولي دکتر پورصيرفي رو دوتا از دوستام پيشش عمل کردن راضي ان. منم دو دل :(((

ممنون .خدا رو شکر که همه چی نرمال ه.مشکل من قلقلی سر بینی ام هست و بعد پروجکشن.دکتر جهاندیده را میشن ...

من ميشناسم، متاسفانه نمونه هاي تو مطب بخوبيه پيج اينستاش نيست ولي دو نفر جديدا ديدم عمل كردن بد نشدن، طبيعي نرمال، اينم ميگن نوكو تيز ميكنه من نديدم والا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ميشناسم، متاسفانه نمونه هاي تو مطب بخوبيه پيج اينستاش نيست ولي دو نفر جديدا ديدم عمل كردن بد نشدن ...

سلام.ای بابا...تو گروهی عضو هستم.چند نفر باهاش عمل کردن. نوک بینی شون را خوب جمع کرده.یکی شون متوسط ه.سه تای دیگه خوبن.نوبت گرفتم برم پیششون.از چه نظر بد نبودن یعنی.شکل ظاهری؟

2731
سلام دوستان کسی هست ساکن دزفول باشه دنبال یه جراح خوب می گردم

عزیزم من تو دزفول نیستم ولی پیش جراح بینی  که رفتم   هم تو دزفول و هم  تو تهران  جراحی انجام میداد . یجورایی خوشبحال شما دزفولایی ها شده 

2738

سلام دوستان

من امروز رفتم مطب دكتر ثابتي

تقريبا شلوغ بود ، ٨٠ درصد بيني ها طبيعي عمل شده بود و ميتونم بگم مريضا بين ٧٠تا ٩٠ درصد از عملشون راضي بودن، همه از نظر تنفس فوق العاده اكي بودن و چيزي كه من متوجه شدم دكتر ثابتي بيشتر طبيعي ميكنه و نيمه فانتزي هاش ب گفته خودش بيس طبيعي داره و بيشتر بيني را منطبق با چهره عمل ميكنن، هزينه دكتر بين ٨/٥٠٠ تا ٩ تومن هست

سلام خانوم، خواهر يكي از دوستام همين دو هفته پيش با كوچك عمل كرده بسيار زيبا شده، من از اولشم از غلا ...

سلام ببخشيد اين خواهر دوستتون خودشم راضيه از بينيش ممكنه بفرمايين بينيش گوشتي بوده يا نه؟

ممنون ميشم

2706