2733
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953312 بازدید | 66442 پست

سلام آقا نوید میشه کمک کنید که بین این دکترها کدوم خوبه محبی.یحیوی.ابیانه.شیروانی.بنیادی.نادریان لطفا کمک کنید هرکی میدونه راهنمای کنه طبیعی شیک میخوام هزینه هم مهم نیست واسه یکم بالا پایین نمی خوام گند بزنم به بینیم

بچه هااا بینی شما هم وقتی گچو باز کردن از قبلش بزرگتر بود؟ یا فقط برا من بزرگتر شده؟😂 یعنی ورمه اینا؟ حالا هی همه میگن بینی تا یه سال ورم داره ولی وقتی آدم خودش توو اون شرایط قرار میگیره انگار باورش نمیشه ورمه بیاین بگین که ورمه خیالم راحت بشه😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام آقا نوید میشه کمک کنید که بین این دکترها کدوم خوبه محبی.یحیوی.ابیانه.شیروانی.بنیادی.نادریان لطف ...

غير از بنيادي كه بنظرم خيلي بي سواده، بقيشون خوبن، البته شيرواني خيلي گرون ميگيره بنظر من

2738
جدی میگین؟ وای مرسی امیدوار باشم پس☺

اره ببین من وقتی تامپونو در اورد سوراخای بینیم بقدری بزرگ بود وحشت کردم با اینکه بینیم استخونی بود ولی گچو که برداشت خیلی بزرگ بود.اینقدر ناراحت بودم اوایل که نگو.ولی الان روز ب روز بهتر میشه الان کاملا راضیم

اره ببین من وقتی تامپونو در اورد سوراخای بینیم بقدری بزرگ بود وحشت کردم با اینکه بینیم استخونی بود و ...

چه خوب عزیزم😁😍

منم گچو برداشت پریدم جلو آینه😂 انگار دو برابر دماغ قبلی رو صورتم بود😂 امروز مامانم گفت گچو برداشت بزرگ بود بینیت. یه لحظه نا امید شدم هی به خودم میگم نه بابا ورمه😂 

بچه هااا بینی شما هم وقتی گچو باز کردن از قبلش بزرگتر بود؟ یا فقط برا من بزرگتر شده؟😂 یعنی ورمه این ...

والا من که فکر کنم همه چیم برعکسه:(

اون اوایل بیشتر بینی مو دوست داشتم:))

2706