2733
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4956560 بازدید | 66442 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام.خوشحالم از اینکه از فرم بینی تون راضی هستین.پره های بینی تون رو باز کرده؟من طبیعی دوس دارم(البت ...

مال من خیلی طبیعیه و البته من خودم خواستم یکم سربالا باشه من چون بینیم گوشتی بود پره هامو باز کرده دکتر و جمعشون کرده قشنگ

شاید فردایی نباشه 💙
2740
من موقع مطب گردیم رفتم پیشش. بینی رو ک نتونه عمل کنه خیلی ناامید میکنه من یه نمونه کار خراب دیدم ازش ...

من یه نمونه 5 ساله ازش دیدم خوب بود . دیگه چه دکترهایی رو رفتین چجوری بودن؟ کی و پیشنهاد میکنید عزیزم؟

سلام  چون درباره بيني تجربه داشتم و دو سال عمل كردم خواستم بگم اگه دوستان سوال داشتن تا جايي ك ...

سلام عزیزم.چه خوبه که اينجايين،چون هممون صفرکيبومتريم.من بینی ام نیمه گوشتی هست،اگه کسی مدنظرتون هست که طبیعی عمل کنن(البته بزرگ نمونه چون میخوام کلا کمی کوچیک شه)معرفيدکنيد.خودم به این سه تا رسیدم،غلامرضا احمدی،ابیانه و بنیادی،کارای این سه تا چطورن.؟و اینکه شما الان تجربه تون زیاده،ممنون میشیم تو انتخاب دکتر کمک مون کنید،راستی خودتون پیش کی رفتیم جسارتا  و راضی هستين

سلام عزیزم.چه خوبه که اينجايين،چون هممون صفرکيبومتريم.من بینی ام نیمه گوشتی هست،اگه کسی مدنظرتون هست ...

سلام عزيزم

انتخاب دكتر بستگي به سليقه خودتون بستگي داره كه چه مدل بيني خوشتون مياد البته هر بيني رو هر صورتي به يه شكلي درمياد 

خودمم پيش مهران دوغايي مقدم عمل كردم دو ساله

راضيم البته خيلي جاها تعريف كردن

بدون اغراق دکتر خیلی خوش اخلاق و منصف و کاربلدیه

دکتر درستیه

2706