2733
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4962492 بازدید | 66445 پست

دوستان من با دکتر میلانی عمل کردم و راضی ام. فقط دو تا سوال دارم که میخوام ببینم تجربه مشابه کسی داشته یا نه. من انحراف بینی هم داشتم شدید که برطرف شده ولی هنوز بعضی وقتا بینیم یه کم کیپ میشه و احساس میکنم نمیتونم خوب تمیز کنم بینیم رو، با گوش پاک کن هر چی سعی میکنم انگار خیچی نیست ولی حس میکنم یک جایی توی مسیر تنفس یه چیزی گیر کرده. 

دومین سوالم هم راجب سوراخ های بینیم هست که یک کم تا به تاست که دکتر گفته با ماساژ و رفع ورم خوب میشه کم کم. 

کسی تجربه داشته این مشکلات رو؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من ۲ سال پیش بینیمو عمل کردم این سایت خیلی بهم کمک کرد تا تصمیمو بگیرم خواستم تجربیاتمو توش بنویسم تا شاید بتونم به بقیه کمک کنم 

۱.عمل بینی عمل راحتیه ولی ورم بعدش اگه آدم پر ورمی باشید پیرتون می کنه و اینکه پر ورم هستید یا نه رو خیلی نمیشه فهمید من خودم قرار نبود پر ورم باشم چون پوستم نازک بود ولی افتضاح ورم کردم و تا یک سال بعدش که ورما بره باورم نمیشد نصف دماغم ورم بوده و همش گریه می کردم چه غلطی بود من کردم اگه با خوندن متن من دارید می گید خوب ورمه و می ره باید بگم منم از این حرفا قبل عمل می زدم ولی وقتی گچ و باز می کنن و تو تو آینه یه دماغ گنده می بینی با یه سری ایراد دیگه اگه کل آدمای دنیام جمع شن بگن ورمه قبول نمی کنی من هر دفعه که چسب بینیمو بر می داشتم بینیم یه عیبی داشت یه بار کج بود یه بار سوراخای بینیم تا به تا یه بار زیادی سربالا یه بار قوس زیاد ولی خداروشکر همش بر طرف شد پس شما مثله من نباشید و صبر کنید غصه نخورید و خطاب به کسایی که هنوز عمل نکردن اگر با دماغتون مشکلی ندارید خواهش می کنم تحت تاثیر جو یا حرف مردم عمل نکنید خیلی بیشتر از اونی که فکرشو می کنید درگیرتون می کنه

۲.تحت تاثیر اینکه الان کی رو بورسه عمل نکنید اگر تمام تاپیکو بخونید متوجه میشید اونایی که تو یه تایم با یه دکتر عمل کردن معمولا همشون راضی نبودن

۳.نوع بینی خودتون و بشناسید و تو مطب کردی فقط دنبال نوع بینی خودتون باشید و قبل و بعدش و تغییراتشو مقایسه کنید اکه دوست داشتید جلو برید اگر نه به امید اینکه برای شما بهتر بشه نباشید و اگر بینیتون گوشتیه دیدن نمونه های استخونی دکتر هیچ کمکی به انتخاب صحیحتون نمی کنه و اینکه اصلا از رو عکس تصمیم نگیرید من می تونم الان عکسی از بینیم بگیرم که همه بخوان با دکتر من عمل کنن یا برعکس 

۴.متاسفانه همه یا اکثر دکتر ها ناراضی دارن ولی ببینید برخورد دکتر با ناراضی ها چطوره تو مطب راهشون نمی ده ؟ترمیمشون می کنه؟رفتار زننده ای داره تا طرف دیگه تو مطب نیاد؟ و اینکه اگر ۳. ۴ بار رفتید مطب و حتی یدونه مریض ناراضی هم ندیدید به نظرم به دکتر شک کنید 

و در آخر اینکه انشاالله همه ی اونایی که قصدشو دارن عمل کنن دکتر مناسب خودشون و پیدا کنن و عملشون عالی پیش بره و اونایی که به صلاحشون نیست عمل کنن انشاالله از سرشون بیفته 

2731

یه چیزی رو از قلم انداختم و اون اینه که بینیتون معمولا حرفی که دکتر روز مشاوره می زنه میشه نه اونی که بهش می گید می خواید بشه پس سعی کنید دکتری رو انتخاب کنید که سلیقه ی مشابه شما رو داشته باشه

از روز مشاوره تا عمل چند روزی می گذره و دکتر یادش نمی مونه شما چه مدلی می خواستید و روز عملم بعضی از دکترا قبل عمل و قبل از بیهوشی بالای سر مریض نمی رن و یا اینکه اگرم بیان ممکنه شما به خاطر استرس یادتون بره بهش حرفاتونو باز  بگید (من خودم از استرس حرفم نمیومد با اینکه شب قبلش یه طومار آماده کرده بودم به دکتر بگم )و یا اینکه اگر دکتر از قبل عمل بیاد و شما هم بهش تاکید کنید بعضی از دکترا بعد عمل بهتون می گن اون مدلی که بهت میومد عملت کردیم که یعنی حرف خودشون/: 

دوستان این عکس بینی منه شماها که تجربه دارید بگید کدوم دکتر برای من بهتره؟ (انتخاب دکتر تو اینترنت م ...

بینیتون استخونیه و عمل کردنشم آسونه 

تغییرات بعد عملتونم خیلی زیاد خواهد بود از نیم رخ

اگه اشتباه نکنم گفته بودید بینی با قوس کم می خواید به نظر من چون قد بینیتون کوتاهه اگر نمی خواید بینی دخترونه داشته باشید تصمیم اشتباهیه من جای شما بودم اصلا به قوس فکر نمی کردم هر چند خیلی خیلی کم

و اینکه معرفی دکتر خیلی مسئولیت بالایی رو دوش آدم می اندازه به همین خاطر من هیچ دکتری رو معرفی نمی کنم ولی اگر تاپیک رو کامل بخونید دکتر برای بینی استخونی که کارشون هم خیلی عالیه معرفی شده از بین اون ها فقط با مراجعه به مطب می تونید تصمیم بگیرید کودوم برای شما بهتره

2740

سلام

بچه ها كسي پيش سركارات عمل كرده؟خيلي دلم ميخواد مثل زنش عمل بينيم طبيعي در بياد

كمتر دكتري طبيعي در مياره

منم تبريزم،زياد نميتونم برم تحقيق

لطفا كسي ميدونه كمكم كنه

با ريتم بخونيد...خسته تر از خسته اااام،شيشه بشكسته ااام،حالا كه از ما گذشت،اومدن يارو باش،كار خدا رو ببين،عاقبت ما رو باش🤭😑😍
سلام من ۲ سال پیش بینیمو عمل کردم این سایت خیلی بهم کمک کرد تا تصمیمو بگیرم خواستم تجربیاتمو توش بنو ...

شماخودتون باکی عمل کردید؟

منم بینیم استخونی وقوزداره بین ابیانه وحامدعباسی موندم نمیدونم کدوم بینی طبیعی وشیک تردرمیارن هیچکسم اینجاجواب نمیده امکان مطب گردی ندارم چون راهم دوره فقط عکسای پیج رودیدم شمااطلاعی نداریددراین موارد؟

امین جان شماهمیشه راهنمای خوبی بودید درموردحامدعباسی اطلاعاتی ندارید؟

من میخواستم مطب ایشون برم ولی منصرف شدم کارشون بد نیست ولی حتما برو مطبشون چون من از رو عکس نپسندیدم کاراشون رو دیگه مطب هم نرفتم هرچند واقعا از روی عکس نمیشه تصمیم گرفت ولی من برای مطب گردی با عکسای اینستا گلچین انجام دادم