2752
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4963098 بازدید | 66445 پست
واقعا نمیدونم شما کی هستی که اینجوری ازش تعریف میکنی من خودم با هاش عمل کردم الان 5 ماهه خدا شاهده ه ...

عزیزم من یکسال و نیم پیش با ایشون عمل شدم نیمه فانتزی به سبک وی واقعا ۵ماه زمان کمیه برای نتیجه گیری این سبک... حداقل یکسال زمان میبره البته هستن کسانی که یکی دو ماهه هم به فرم دلخواه رسیدن یسری مسائل به سیستم بدن افراد بستگی داره.... ولی واقعا کارشون عالیه من اکثر کارای پیجشون رو از نزدیک دیدم

[QUOTE=320557811]اتفاقا امروز تو پیج فرزام یکی کامنت گذاشته بود که فقط ابراهیمی خوبه شما گفتید روشنگری برای بینی واقع من حمیدرضارو گفتم یه امید ابراهیمی ام هست در مورد کارای اون نظری ندارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یکی از موارد که درمورد جراحی بینی نگرانی ایجاد میکنه ریسمش خست. اما واقعا این ی مورد تا حدود زیادی به جراح ربط داره و ی مقدار کمی هم اجتناب ناپذیر ، اما اگر با دقت به تخصص و نمونه کار ها ی جراح خوب و درست پیدا کنید مشکلتون به حداقل میرسه. برای اینکه منطورم رو بفهمید من خودم این موضوع نگرانی بزرگم بود و رفتم گیش دکتر کیان احمدی میتونید به ایشون چه آنلاین چه حضوری مراجعه کنید تا منظور من رو از نمونه کار های خوب و تخصص پزشک متوجه بشید. من حودم که واقعا کوچکترین مشکلی نداشتم. 

سلام من بعد عمل بینیم صورتم کلی جوش زد دو ماه بعدش خوب شد ولی جاش موند بعد پیلینگ هالیوودی انجام دادم من تو یه تک جلسه میتونم بگم ۸۰ درصد جای بخیه صورتم که واسه تصادف بود رفت .

شماره دکترمو میزارم برات کارش عالیه ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶.

سلام خانوما🙂

من یه مرکز هایفو فوق العاده تو شیراز میشناسم که به شدت راضی بودم😍

دستگاهشون به روزه و برای همه نوع پوستی جواب میده خیلی قویه.قبلا جایی رفتم نتیجه نداده بود اما این عالی بود کوچکترین ورم و کبودی نداشت دستگاهشون هم هایفو ۱۰ بعدی ۲۰۲۳ امریکا بود.

شمارشو میذارم براتون: ۰۹۱۷۵۱۳۳۳۸۶

یکی از موارد که درمورد جراحی بینی نگرانی ایجاد میکنه ریسمش خست. اما واقعا این ی مورد تا حدود زیادی ب ...

ای جانم عضو شدی که فقط ایشونو تبلیغ کنی؟

زندگی انقدر منو به چالش کشید که فهمیدم تنها کسی که واقعا عاشقمه تنها کسی که برام میمونه پروردگار مهربونمه❤️نه خانواده نه عشق نه دوست نه….   نتیجش شد قوی تر بودن از هرزمانی💪🏻