2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4963538 بازدید | 66446 پست
بعد از ۶ ماه تقریبا ولی تا یک سال هم تغییرات نامحسوس داشتم اینا برای همه یکی نیست چون مهمترین فاکتور ...

سلام آمین جان امیدوارم حالت خوب باشه

من بیشتر صفحات قدیمی و روزایی که عمل کردی و راهنماییات رو تا اینجا خوندم چند ماه وقت گذاشتم تحقیق و آخر سر سامی رفتم عمل کرد 

درباره مراقبتها خب شما عالی مراقبت کردی 

من چند بار وسیله بالای ۵ کیلو جا به جا کردم

زیاد حرف زدم و خندیدم و و ...

یه سوال دارم

من پوستم ضخیمه دکتر راکوتان داد ولی ترجیحم اینه نخورم

دکتر میگه با راکوتان ۲۰ درصد نتیجه بالاتر میره  بدون راکوتان ۵۰ درصد تغییر میکنی

منظورش سرعت بهبودیه یا نتیجه نهایی؟

یعنی با راکوتان سریعتر بینیم بهتر میشه و اگر راکوتان نخورم هم همون نتیجه رو میگیرم ولی دیرتر؟ اینجوری من اوکی ام و تا سه سال هم‌منتظر می مونم 

یا خیر منظورش اینه که اگر راکوتان نخورم کلا فرم نهایی بینیم هم به قشنگی مدنظر نمیرسه حتی اگر کلا ورماش بخوابه ؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای وای من دکتر سامی رو گذاشته بودم جز اولین انتخابام  بخاطر اینکه بینیم گوشتی هست و از دوست ...

سلام عزیزم شما با کی عمل کردی؟ میخواستی سامی رو بری؟

من رفتم بینیم مثل شما بود ولی راضی نیستم

عزیزم چقد هوشمندانه و منصفانه بدون تعصب نظر میدی و بقیه رو راهنمایی میکنی  بله واقعا اون زمان ...

سلام عزیزم

دوستتون راکوتان خورد که گفتید بینیش گوشتی بود و سه سال بعد جا افتاد؟

2731
سلام. من بینی گوشتی دارم و مدتی هست که دنبال جراح هستم. تا الان فقط مشاوره پیش دکتر زینعلی و بادامچی ...

عزیزم شما بالاخره پیش کی رفتی عمل ؟ الان راضی ؟ ما هم دنبال دکتر خوب واسه عمل گوشتی هستیم