2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953821 بازدید | 66442 پست
سلام گلم.راستش من تهران رفتم ولی قیمتا خیلی گرون بود..یه دکتر توی شهرمون هست خیلی معروفه اسمش دکتر ا ...

دکتر جنابی همدان؟الان چند میگیره ؟روزی طلب که گویا بالای 18 عمل میکنه اونم بینی هایی که کار چندانی نداشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من بعضی از صفحات این تاپیک رو خوندم بخصوص دوست خوبمون شایلین جان که واقعا یه الگو شد برا من تو پیگیری و خسته نشدن . من سالها بود قصد عمل داشتم ولی از سر تنبلی و البته تک بعدی بودن ک تمام وقتمو میزاشتم برای کار دنبال هیچ دکتری نرفتم ولی الان تصمیم گرفتم مطب گردی بکنم با قدرت💪

دوستان اولا یه چیزو بگم‌ ببینید اگه خود خدا هم اومد گفت فلان دکتر خوبه تا نرفتید تو مطبش و کاراشو خوب ندیدید دست به عمل نزنید ، باور کنید یه بینی طبیعی زشت بهتر یه عملی کج و کولس 😂

دوم اینکه حواستون باشه ملاک زیبایی در آدمها متفاوته مثلا من کسی رو دیدم که سوراخای بینیش نامتقارن بود و نوک‌بینیشم افتاده بود خب از نظر من این بسیار بد عمل شده بود ولی یکی بود ک میگفت ن نگاه کن خوبه بد نیس 

سوم اینکه هیچ وقت به صورت کامل و صد در صدی به حرفای کسایی که عمل کردن دل نبندین مثلا خانمی بود ک دماغش کج شده بود ولی میگف دکترم خوبه راضی ام از عملم 

در مجموع هر سه نکته یه چیزو میخواست بگه 😂😂😂

که حتما پاشید برید مطب، بگردید و بگردید که مدیون دماغتون نشید یعنی این عکسا و فیلمایی که دکترا میزارن تو پیجشون گاها آسمون تا هسته زمین با عملای اصلیشون فاصله داره 

حالا بعد میام و خاطره اولین دکتری که رفتم رو میگم بهتون 

2731
من خیلی مغزم هنگه🥺 شهرجردی واسه ۲۰ام اینترنتی بهم وقت عمل داد،من حتی مطبش نرفتم ولی اینستاشو دوس د ...

سلام عزیزم یعنی بدون مشاوره و رفتن به مطبش میخوای عمل کنی ؟ من مطبش رفتم پنجاه پنجاست کاراش 

کمک کنید من خیلی گیج شدم

من آزمایش هام رو با دکتر محبی انجام دادم روز اولی که رفتم به من گفتن ۴۸ تومانه اونم با هزار منت یه رقم گفتن چند وقت بعد با شماره ای که میتونستم تو واتساپ باهاش در ارتباط باشم صحبت کردم به من گفت ۵۰ 

ازمایشامو که انجام دادم باز هنوز قطعی به من نگفتن هزینه عمل چقدره با جواب آزمایش که رفتم وقت عمل بگیرم منشی گفت ۶۰ 

منم حسابی قاطی کردم گفتم یعنی چی مگه در عرض یه هفته چقدر تورم داریم!؟! تازه عصبانی شده بود منشی میگفت دکتر شب قبل عمل عکسارو میبینه به ما قیمتارو میگه حالا عمل ۶ ماه دیگه اس!!!

والا میترسم لازم باشه بگم یکی از کلیه هام رو دربیارن واسه عمل دماغم 😂😂😂😂 چه غلطی کنم حالا؟؟

از یه طرفم رفتم پیش دکتر نادریان همون روز بهم گفت ۶۸ تومان حالا ایشالا تا روز عملت گرون نشه

کلا نادریان رو بیشتر از محبی دوست داشتم آرامشش بیشتر بود 

ولی خدایی جفتشون گرونن منم کمال گرام متاسفانه موندم چیکار کنم

دماغمم خیلی بزرگ نیست فقط یخورده قوز داره و یه کوچولو افتادگی میترسم هر دکتری برم

اینا که میگن برین تو مطب ببینید 

والا تو مطب من نمونه کار ندیدم هیچوقت اگرم باشن خب تازه عمل کردن و پر از باده دماغشون و پر چسب 

چطوری باید بفهمیم دکتر خوبین؟؟؟

2740
از یه طرفم رفتم پیش دکتر نادریان همون روز بهم گفت ۶۸ تومان حالا ایشالا تا روز عملت گرون نشه کلا ناد ...

دوست عزیز دیگه قیمتا همینه الان دکترای خیلی معمولی ۵۰ ایورا شدن ، عمل بینی کم عملی نیس پس به این فک نکن که حیفه ایقد خرج کنم ، عزیزم میشه بپرسم چرا بین محبی و نادریان محبی رو انتخاب کردی ؟

دوست عزیز دیگه قیمتا همینه الان دکترای خیلی معمولی ۵۰ ایورا شدن ، عمل بینی کم عملی نیس پس به این فک ...

من خواهرم با محبی عمل کرده بود کلیت کارش خوب بود ولی به نظرم بزرگه هنوز بینی اش گفتم شاید واسه منو کوچکتر دربیاره چون نیمه فانتزی میخواستم بعد خب قیمت اولی که اینا جفتشون به من دادن ۲۰ میلیون اختلاف داشت بعد فهمیدم که محبی قشنگ دکون وا کرده وگرنه نادریان رو بیشتر دوست داشتم

سلام دوستان من هفته بعد سه شنبه وقت همل گرفتم با مجید حاتمی ازش ۳ تا خواهر دیدم عمل کردن خوب شده و یکی تو مطب یه ماه بود عالی بود و هر کس هم میومد جالبه سریع وقت فیکس میکرد ، طراحی بینی رو هم دادو ۲۴ قیمتشبه بالا

2706