2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953542 بازدید | 66442 پست
زهرا میشه بگی دکترت کی بود و بینیت چطوری بود ؟مم بینی استخوانی دارم که تو قوزش خیلی پوستم نازکه و سر ...

عزیزم دکتر من بصام بود تو تهران

اما طبیعی کاره و بینی رو اصلا فسقلی نمیکنه

پس اگر بینیت مشکلی نداره پیشش نرو چون تغییر نمیکنی

من بینیم هم قوز داشت هم پهن بود هم افتادگی داشت برای همین خیلی تغییر کردم و راضیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها 

من الان یک ماهه عمل کردم و از کرم ترمیمی درمالیفت استفاده میکردم اما جای بخیه ی پره های بینیم هنوز مونده . چقدر طول میکشه این جای بخیه بره ؟ شماها چه کرمی استفاده کردین که خوب بوده و جواب گرفتین ؟ مرسیییی

ليزري كه انجام ميده واسه جاي بخيه درد داره؟ شنيدم خيلي درد داره و همه كسايي كه پيشش عمل ميكنن شديدا ...

در مورد من لیزر اصلا درد نداشت ولی ماساژ بینی من توسط دکتر سامان خیلی درد داشت ولی انصافا من جای بخیه ندارم و کاملا محو شده و کلا چون دکتر سامان خیلی کم بینی گوشتی عمل میکنه به طبع کار خراب کمتری توی سابقه اش هست 

خدای خوبم از اینکه قراره برای بار دوم مامان بشم سپاسگزارم 🙏🙏مطمئنم بهترینها رقم میخوره و معجزه  در راهه 😍
2731
کسی اینجا بینیشو با دکتر شهرجردی عمل کرده؟ نظرتون چیه ؟

من ۴ روزه عمل کردم فعلا هیچی نمیتونم بگم.

اما بیمارایی که تو مطبش دیدم بینی های فوق العاده خوشگلی داشتن البته اینم بگم همشون استخوانی بودن..یکی گوشتی بود که اونم خوشگل و طبیعی بود..دیروز من تو مطبش بودم ۸ یا ۹ نفر بودن همه هم بینی های خیلی خوشگل داشتن و راضی بودن.

من ۴ روزه عمل کردم فعلا هیچی نمیتونم بگم. اما بیمارایی که تو مطبش دیدم بینی های فوق العاده خوشگلی د ...

ممنون عزیزم

شما هم بینیتون استخوانی بود؟

میشه بگین چقدر برای عمل هزینه کردین؟

2738
سلام دوستان ، حدود دوماه و نیم عمل کردم ، ورم بینیم اصلا متقارن نیست ، پوست بینیم ورمش یکنواخت نیست ...

سلام دوست عزیز

شرایطی که گفتین کاملا عادیه

ممکنه تا یک سال هم همین شکلی باشه

ولی خب ورم کم و زیاد میشه اما دوره ش طولانیه

سلام دوستان 4روزه عمل کردم ،ایا مشکلی داره یه چایی بخورم؟هوس کردم خیلی 🙄

من تا یه هفته هیچ غذا و نوشیدنی گرم یا داغی نخوردم چون ترشحات بینیم بیشتر میشد

حتی بعد یه هفته م وقتی چای گرم میخوردم آبریزش بینیم بیشتر میشد

سلام بچه ها  من الان یک ماهه عمل کردم و از کرم ترمیمی درمالیفت استفاده میکردم اما جای بخیه ی پ ...

میگن که جای بخیه بیشتر به مهارت جراح بستگی داره

و در کل هم رفع جای بخیه ۲ یا ۳ ماهی طول میکشه

اگ دکترتون همین کرم رو پیشنهاد داده و کافی میدونه ادامه بدید

ولی من برای جای  بخیه ی پره ها ترمیم کننده های خارجی رو ترجیح میدم

ممنون عزیزم شما هم بینیتون استخوانی بود؟ میشه بگین چقدر برای عمل هزینه کردین؟

عزیزم بینی من گوشتی با پوست ضخیم بود.

هزینه ۲۵ بعلاوه ی هزینه ی عکس و ست اتاق عمل و اینها که جداگانه بود.

من تا یه هفته هیچ غذا و نوشیدنی گرم یا داغی نخوردم چون ترشحات بینیم بیشتر میشد حتی بعد یه هفته م وق ...

پس چی میخوردی ؟منم همش سوپ و اب کرفس اینا ولی واقعا هیچی انرژی ندارم سرم گیج میره راه میرم از بس کم خون و کم انرژی شدم

پس چی میخوردی ؟منم همش سوپ و اب کرفس اینا ولی واقعا هیچی انرژی ندارم سرم گیج میره راه میرم از بس کم ...

من نوشیدنیا رو با عسل قاتی میکردم

مولتی ویتامینم مصرف میکردم چون خودم کم خونی دارم همیشه بیحالم

شاید عوارض بیهوشیم باشه البته من نمیدونم تا چند روز طول میکشه

بعد از ۴ روز غذای جویدنیم میخوردم مثه برنج  فقط صبر میکردم کامل سرد شه . 

فقط غذای تند یا خیلی گرم نخور که بینی تحریک نشه وگرنه بقیه موارد اختیار با خودته

2706