2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4955950 بازدید | 66442 پست
همون موقع اینجا و گروه واتس اپ شهره جون خیلی صحبت دکتر برادران میشد من بصام طبق تجربه آقا نوید خط زد ...

من هم در مورد دكتر برادران همين نظر رو دارم و به نظرم فاصله ي لب و بيني در تمام رخ زياد هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطفا حضوري بررسي كنيد. اينكه من چه مي پسندم اصلا ملاك نيست. اگر وقت مطب گردي نداري عمل را به زماني ...

سلام شایلیین جون خوبی عزیزم🌹

ببخشید من باز مزاحم شما شدم😂

نظرتون راجب دکتر علیرضا امامی میشه بگین؟

2728
اسما۲۰۲۰
تعداد پست: 376

دوستای گلم در مورد جراحای مشهدی چند وقته تحقیق کردم ظاهرا دکترای خوبی هستن مثل دکتر ناصری صدر و کیانوش ناهید و خدیوی و فرزادفر و ...

جراحای تهران هم دکتر سرکارات و ابیانه و ضیغمی و اشتری و حسنانی و ... 

که خرابکاری هم داشتن گویا که البته نارضایتی تو کار همه دکترا هست

چون من شهرستانم برام فرقی نمیکنه تهران یا مشهد

فقط یه جراح خوب میخوام از نظر هزینه هم محدودیت ندارم

بینیم تقریبا گوشتی هست ولی بزرگ نیست و یه کوچولو قوز داره و یمقداری افتادگی

بینی صد در صد طبیعی میخوام

ممنون میشم از کار دکترای مشهدی هم کسی اطلاعاتی داره به اشتراک بزاره

بچها تواین تاپیک بود ک راجع ب عمل چربیه شکم صحبت شده بود؟کسی میدونه کدوم صفحه؟

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
اسما۲۰۲۰ عضویت: 1397/07/07 تعداد پست: 376 دوستای گلم در مورد جراحای مشهدی چند وقته تحقیق ک ...

یکی از دوستام یا دکتر ناهید سبک فانتزی عما کردن و نسبت به بینی گذشتشون واقعا عالی شدند ولی دکتر جدیدا کار گوشتی قبول نمیکنه

بین دکترای تهران هم متاسفانه خیلی  دکترای خوبی انتخاب نکردید

بهترین این لیست دکتر ابیانه هیتند که ربکای عزیز با ایشون عمل کردند

مطب گردی => دکتر نادریان و دکتر نوری (صفحه 2773) ، دكتر احمدي ( صفحه ٢٩٤٨ ، 2961) ، دكتر سجاديان و دكتر پريسا اميديان (صفحه ٢٩٥٢)  ، دکتر عامری ( صفحه 2961 )  ، دکتر جهانیان (2967)، دكتر نجات پور (٣٠٩٠) ، دكتر كاميابي (صفحه ٣٠٩٦)  ، جراحی دکتر کامیابی (5شهریور 99)
2738
یکی از دوستام یا دکتر ناهید سبک فانتزی عما کردن و نسبت به بینی گذشتشون واقعا عالی شدند ولی دکتر جدید ...

خب من شناخت زیادی ندارم ممنون میشم دکترای خوب رو که میشناسین معرفی کنین

دکتر سعید حسینی هم سعادت آباد هستن دوستم باهاش عمل کرده خوب بود

ممنون از پاسختون

سلام دوستان من یزدم و میخوام عمل کنم..اینجا از چندتا کاربرا تعریف جلیلی منش و عتیقه چی رو دیدم اما ب ...

سلام دوست عزیز من هم دقیقا مثل شماهستم میشه خواهش کنم اگه به جوابی رسیدین به منم اطلاع بدین.ممنون میشم

وقسم به حقارت واژه و شکوهِ سکوت ؛ که گاهی شرحِ حالِ آدمی ممکن نیست ...
همون موقع اینجا و گروه واتس اپ شهره جون خیلی صحبت دکتر برادران میشد من بصام طبق تجربه آقا نوید خط زد ...

ممنون از توضیحاتتون آخرش با احمدرضا رجایی عمل کردین؟عکس میذارین لطفا

2706