2737
2739
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953348 بازدید | 66442 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه ها فک کنم همتون دکتر وقردوست و بشناسید  اکثر بازی گرا پیشش عمل کردن کارش طبیعی منم بینیمو پ ...

خانوم عزیز این تاپیک جاش نیست ... برین جای دیگه تبلیغ کنین لطفا... 

بچه ها چه حرفه ای شدیماااااا 😄

بچه ها فک کنم همتون دکتر وقردوست و بشناسید  اکثر بازی گرا پیشش عمل کردن کارش طبیعی منم بینیمو پ ...

كل تهرانو گشتي؟  !!

لطفا تبليغات نكن. اينجا تبليغات اثر معكوس داره. دكتر وقردوست رفت توي ليست سياه!   

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   
2738
منم همینطور کمرم له شده ......قسمت گردنم و دنبالچه ....له شده ها  دماغه درد نداره ادم کلافه می ...

عزیزم شما با دکتر آصفی عمل کردی بهش گفتید بینی قوس داشته باشه یا نه؟احساس میکنم کمی سبکش نیمه فانتزیه و قوس دارن.

شما نمونه طبیعی ازش دیدید؟

مطب گردی ها  دکتر بنیادی و نادریان صفحه ۲۹۰۰ دکتر تقوی یحیوی رجایی غلامر ضا احمدی قارونی  سامی  ۲۹۰۲      دکتر برزنجی ابیانه ۲۹۰۳        
عزیزم شما با دکتر آصفی عمل کردی بهش گفتید بینی قوس داشته باشه یا نه؟احساس میکنم کمی سبکش نیمه فانتزی ...

اره گفتم بهش ....البته گفت بینیت چون پل داره قوس میخوره .....اره انگار یکنی قوس میده تا حالا تو نمونه کاراش اکثرا قوس دار بودن فقط یه مورد صاف دیدم

وقتی کسی هدفی را غیر از آنچه همه دارند دنبال کند می‌گویند :یا خداست   یا شیطان   

سلام به همه دوستانم

من بلاخره بعد از پنج سال به ترسم تقریبا غلبه کردم الانم ک دارم تایپ میکنم کمی ترس دارم

میشه از لحظه ورود ب اتاق عمل و رویایی با ترستون و اینکه درد داشتین ،خون بالا میاوردین یا نه توضیح بدید؟ممنون میشم

كل تهرانو گشتي؟   !! لطفا تبليغات نكن. اينجا تبليغات اثر معكوس داره. دكتر وقردوست رفت توي ...

شایلین جون من مطالبتو دنبال میکردم ولی اخر نفهمیدم با کی عمل کردید؟میشه بگین

من خیلی سردرگمم واقعا ادم حساسیم پیش بهرام مقدم فرد رفتم ،دکتر برادران ،دکتر نادریان ،بهمن مقدم ،ساریخانی 

از بین این ها فقط از دکتر نادریان اطمینان کامل داشتم که گفت بینی تو رو عمل نمیکنم حالا موندم چیکار کنم

2706