2733
2734
عنوان

جراحی بینی 3

| مشاهده متن کامل بحث + 4953315 بازدید | 66442 پست

دوستان عزیز توی این 2816صفحه ای که این تاپیک رفته جلو  آیا دکتری هست که بیشتر از همه دکترا تونسته نظر مثبت رو جمع کنه و کارش با توجه به صحبتهای دوستان تعریفی باشع ؟؟؟ همچنین بدترین دکتر کی بوده؟؟؟

دوستان شما دکتر های پر ریسک رو از کجا می شناسید ؟ الان من سه تا دکتر تو لیستم هستن که نمیدونم پر ریس ...

من کوچک زاده رد شنیدم خوبه باقی اطلاعی ندارم

مطب گردی: دکتر جهادی و دکتر سید نجات حسینی(۲۷۷۴)،دکترعالیان(۲۸۰۴)،دکتر رضاساریخانی(۲۸۱۶)،دکتر ایلخانی(۲۸۹۵)،دکتر رسول پناه(۲۹۰۰)،دکتر غلامرضااحمدی و دکتر سیاوش صفوی(۲۹۱۴)،دکترغلامرضا احمدی(۲۹۵۱)،روز عمل(۲۹۵۱)دوماهگیم(۳۰۰۲)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

❤تجربه اولین ملاقات من و چهره جدیدم! ❤ از دو شب قبل همش خواب میدیدم که چجوری قراره من و چهره جدی ...

سلام 

خوش به حالت تبریک می گم ماشاالله تو جزء خوش شانس ترینا هستی الان می گم چرا

چون معمولا آدما بعد گچ دماغشون به دو دسته تقسیم میشه یه سریا که ورم ندارن که جز خوش شانس ترینان که از اینجا بهشون می گم نمی دونید چه نعمتی نصیبتون شده برید خداروشکر کنید یه سریام که منه بیچاره هم توش بودم بعد در آوردن گچ دماغشون کوهی از ورمه این دسته ی طفلکی تا یکسال نمی دونن جز دسته ی اول هستن و دماغشون همینه و بزرگ مونده و اصن کوچیک نشده یا جز دسته ی دومه و ورم داره   تازه هیچ وقت شکل بدون ورم بینیشونم ندیدن که امید بگیرن و بتونن یه سال و صبر کنن اون اول کارم که بعد تحمل سختی و پشت سر گذاشتن مراحل مختلف یه دماغ بی شکل و گنده دیدن تو آینه و روحیه براشون نمونده 

خلاصه که من خواستم به اون دسته ی دوم از همینجا روحیه بدم که ناراحت نباشید همه بعد از گچ دماغشون کوچیک نیست صبر داشته باشید و نا امید نشید ورما پیرتون می کنه تا بره ولی بالاخره می ره

اونو ماساژ میدم میره تو .خیلی از قبل کمتر شده ولی یکم که فعالیت میکنم دوباره میاد بیرون.

می ره عزیزم نگران نباش ولی توی ماساژ دادن جدی باش مثلا اکه قراره هر روز یه ربع ماساژ بدی هر روز انجامش بده یه روز نده بعد ولش کن نا امیدم نشو

2731
سلام دردونه جان. مماخ خان هم خوبه بد نیست 5 ماه گذشته و من هنوز ورم دارم یه روزایی بیشتر یه روزایی ک ...

از ۶ ماه به بعد کم میشه مال من روند کم شدنش تا دو سال طول کشید از بس که ورم داشت

امیدتون و از دست ندید ببینید چقد میگما

کاملا معلومه ورما چقد بیچارم کرده بود و نا امید  هی می گم شما تجربه ی منو نداشته باشید

تو نی نی سایت خوندم یه نفر می گفت من اول که عمل کرده بودم یه آینه می ذاشتم ته اتاق از اون دور خودمو نگاه می کردم هر ماه میومدم نزدیک تر چقد به نظرم حرفش درست بود بهترین بینی دنیا با ورم ظریف و کوچیک نیست پس اون اولا که ورم دارید اصلا نرید جلو آینه و زوم کنید به دماغتون    فکرتون و مشغول چیز دیگه کنید   

بچه ها یه پیشنهاد برای شب قبل از عمل     پیش دوستا و عزیزانتون باشید ......کسانی که پیشن ...

افرین افرین....

دقیقا همینه. شب عمل باید گودبای پارتی گرفت و کنار عزیزان بود. دیشب کار بسیار خوبی کردی...

ما اینجا امروز خیلی برات دعا میکنیم عزیزم❤❤❤❤

راستی نازنین جان میدونم اسمت نازنینه،😉☝️ سوتی من بود عزیزم که فکرمیکردم نیلوفری... و جمله آخرم از باب شوخی بود😊

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   
سلام  خوش به حالت تبریک می گم ماشاالله تو جزء خوش شانس ترینا هستی الان می گم چرا چون معمولا آ ...

مرسی عزیزم... منم خالی از ورم نبودم...

ولی یه استراتژی بعد از عمل انتخاب کردم : چون کاری از دستم برنمیاد جز امیدوار بودن ، لذا فقط میخوام مثبت فکر کنم❤

وی هو تو تیک ایت ایزی!!

مطب‌گردي‌ها: ثابتي(ص2597)؛ مجلسي(ص2578)؛ حسناني(ص2597و ۲۶۴۰و ۲۷۱۷و 2720)؛ سامی(ص۲۶۲۵و ۲۶۵۹و 2677و ۲۶۷۵و 2699و ۲۶۸۲)؛ ابیانه(ص۲۶۲۴و ۲۶۲۲و 2696و 2759)؛ نوری(ص۲۶۸۷و ۲۶۴۶)؛ نادریان(ص۲۶۴۷و ۲۷۴۴)؛ برادران(ص۲۷۲۱و ۲۷۳۷‌و۳۰۲۶و۳۰۴۶و3048و3067 و۳۰۶۹)؛ رجایی(ص۲۷۴۶و ۲۷۴۷و ۲۷۶۲)؛ غلامرضااحمدي (ص2761) لیست‌خرابکارها ۲۸۹۵) نکات‌مطبگردی(۲۷۸۴و 2903 و۳۰۳۹ و۳۰۷۳)- وسایل‌موردنیازعمل(۲۸۰۶)- شب‌عمل (2773و ۲۷۸۷)- شرح‌حال‌بعد‌عمل: (۲۷۸۰و 2782و ۲۷۸۳و ۲۸۰۵و ۲۸۱۱و ۲۸۱۸و ۲۸۱۹و ۲۸۲۹و ۲۸۳۰و 2839و ۲۸۴۰و 2848و 2858و 2862و 2878و 2889و 2893و 2894و ۲۹۰۰ و2923 و 2924 و 2926 و ۳۰۴۳ و۳۰۵۶)- اولین‌پست(۲۵۴۸). مهمونی اشتراک تجربه(از ۳۰۱۱ تا...)!   
2738
سلام دوستان من امروز رفتم مطب دکتر رضا ساریخانی هزینه عمل ۶ تومن هزینه ویزیت ۲۰تومن داشتن واسه ت ...

عزیزم غضروف مصنوعی نیست که بدن پس بزنه!

غضروف بدن خودته. اگر بینی غضروف کم داشته باشه از لاله گوش و یا در مرحله بعد از دنده برمیدارن. لذا بدن میپذیره و پس نمیزنه.

از دوست عزیزمون عذرخواهی میکنم که من بجای ایشون جواب میدم، ص2813 عکسشونو گذاشتن. تو عکس زیاد تابه تا ...

ممنون عزیزم. اره بعد از اینکه پستو گذاشتم. دیدم عکسشنو.

بنظر منم تابه تا نبود. قوسش زیاد بود. کاش دیگه با خودش ترمیم نکن. چه اعتباریه دوباره خراب کاری نکنه😔

مطب گردی 
خواهش میکنم عزیزم. بازم جای شکرش باقیه ک بدتر نشده . ولی همونطور ک خودتون میگید اصلا برای ترمیم پیش ...

ممنونم عزیزم از همدلیت
هم شما و هم همه ی دوستانی که به درد و دلم گوش دادن...فعلا الان انقد تو شوکم که نمیدونم باید چیکار کنم. خیلی به شکایت کردن هم فکر کردم ولی واقعا نمیدونم جواب میده یا نه!!
یه پزشک و به چه دلایلی ممنوع الکار میکنن؟

می ره عزیزم نگران نباش ولی توی ماساژ دادن جدی باش مثلا اکه قراره هر روز یه ربع ماساژ بدی هر روز انجا ...

مرسی عزیزم. دکتر گفت دیگه ماساژ نده کلا معتقد بود که موردی نداره من وسواسی شدم.ولی خودم حسش میکنم کاملا بعضی اوقات بیشتر.و من جزء گروه ۲ بودم عزیزم گچ و که باز کردم یه دماغ گنده پر ورم داشتم.

دوستان چقدر جالبه. دو میلیون و هفتصد و سی و نه هزار و هفتاد و یک نفر (!) از روز پیدایش تاپیک تا الان، این تاپیک رو بازدید کرده اند‌...    خیلی زیاده!!!

ولی فقط ۶۳ نفر اونو لایک کردن!   

نمیدونم لایک کردن خودِ تاپیک آیا اثری روی بالاتر اومدنش توی سرچ‌ها داره یا نه... ولی پیشنهاد میکنم همه‌مون تاپیک رو لایک کنیم! (اون بالای صفحه، زیرِ عنوان)

شاید کمکی کنه به اینکه کسی که دنبال تحقیق هست بتونه راحت‌تر بیاد به تاپیک.

من به ضرس قاطع میگم این تاپیک از بقیه تاپیک‌های نی‌نی سایت در خصوص بینی به مراتب بهتره! بقیه بعد یک مدت میشن اسباب تبلیغات یکسری کاربرهای فیک. ولی اینجا هنوز داره به حیات و ماموریت اولیه خودش ادامه میده!❤

سلام عزیزم. خاطرات عملتو خوندم و تمام مدتی که داشتم میخوندم قلبم تند تند میزد و یه حال بدی بهم دست د ...

واقعا ازتون عذرمیخوام که هرکودمتون رو به نحوی ناراحت کردم ولی باورکنید اولین نیت من شناخت واقعی دکتر بوده که لااقل بقیه مثه من گول لعاب و رنگ کارای یه دکترو نخورن
خداروشکر که قبلا باهاش اشنا نشدی ...  متاسفانه من چون همسرم موافق جراحی نبودن و اصرار من بر این موضوع رو دیدن راضی شدن و بخاطر همین موضوع از زمانیکه که فهمیدم گند زده رو صورتم نه میتونم بروز ناراحتی بدم نه میتونم ناراحت نباشم، این برام سخت تر کرده موضوع رو حالا اگر عمل دومی هم تو راه باشه که دیگه بدتر ... هرچند همسرامون دیو دو سر نیستن که ناراحتی و عذاب ما رو به خواست خودشون ترجیح بدن ولی به هرجهت از ناراحتی اون ها کم نمیشه (حرفهایی مث اینکه خودت رفتی دکترتو انتخاب کردی - خودت میخاسی اینا میتونه عذابش بیشتر باشه)

یچه ها یه چیز میخوام تعریف کنم یکی از آشنا های ما از خارج اومده بود که بینی شو عمل کنه.  قبلش ...

تو فرشته نجات اون آدم بودی  
و این دلسوزیت حتما یه جا نتیجه میده
کاش  واسه همه مون یه فرشته اینجوری بود 

2706