2733
2739
عنوان

النگو نقره

132 بازدید | 15 پست

بنظرتون النگو نقره چطوره ب قشنگی النگوهای طلا هست من از نزدیک ندیدم تو اینترنت دیدم وسوسه شدم بگیرم

با دلای مهربونتون برا سلامتی مامانم یه صلوات بگین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی سوال

میشه ی دستبند ترکیبی از طلا ونقره باشه؟؟؟

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹
2728
ی سوال میشه ی دستبند ترکیبی از طلا ونقره باشه؟؟؟

فکر نکنم ها آخه تا جای که میدونم آهن طلا میخوره

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
فکر نکنم ها آخه تا جای که میدونم آهن طلا میخوره

یعنی چی؟؟؟

مثلا این دستبند زنجیریا نمیشه یدونش نقره باشه بینش؟

خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند     هرجای دنیایی دلم اون جاست  من کعبمو دور تو میسازم    من پشت کردم ب همه دنیا تا رو به تو سجاده بندارم گاهی پرستیدن عبادت نیست با اینکه سر رو مهر میذاری گاهی برای دیدن عشقت باید سر از رو مهر برداری❤🌹
2740
ی سوال میشه ی دستبند ترکیبی از طلا ونقره باشه؟؟؟

نمیدونم ولی مامانبزرگ خدا بیامرزدمن ی گردنبند بزرگ پهلویی داشت بعد فوتش بردن قیمت گذاری کنن طلا فروش گفته بود بیشترش نقره س

با دلای مهربونتون برا سلامتی مامانم یه صلوات بگین❤️
نمیدونم ولی مامانبزرگ خدا بیامرزدمن ی گردنبند بزرگ پهلویی داشت بعد فوتش بردن قیمت گذاری کنن طلا فروش ...

اهان پس میشه

یعنی چی؟؟؟ مثلا این دستبند زنجیریا نمیشه یدونش نقره باشه بینش؟

آخه طلا فروش گفت آهن باعث میشه وزن طلا بیاد پایین میخوره  در مورد نقره همین طوره آهن نقر ه میخور اما طلا نقر رو نمیدونم

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
نمیدونم ولی مامانبزرگ خدا بیامرزدمن ی گردنبند بزرگ پهلویی داشت بعد فوتش بردن قیمت گذاری کنن طلا فروش ...

بعد چیکارش کردن؟؟

2706