2737
2739
عنوان

وکیل برای طلاق از کجا پیدا کنم

475 بازدید | 32 پست

سلام خانم های عزیز

میخوام درخواست طلاق بدم ولی اصلا شرایطشو نمیدونم

میخوام مشاوره رایگان بگیرم بعد اقدام کنم کسی هست بهم معرفی کنید 

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤

عزیزم میتونی از طریق دادخواست مهریه بری جلو

اول باسند ازدواجت برو دفتر ازدواجی که عقد کردی،اونجا درخواست بده،ملک و املاک و مال و هرجی شوهرت داره بهشون معرفی کن تا بلوکه بشه

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میتونی از طریق دادخواست مهریه بری جلو اول باسند ازدواجت برو دفتر ازدواجی که عقد کردی،اونجا در ...

میخوام اول مشاوره بگیرم ببینم اگه من درخواست برم حضانت بچه ها و مهریه چی میشه

تیکر رسیدن ب هدف  💗💗💗وزن شروع ۹۴.۹۰۰ 😐♡وزن هدف اول ۶۴ 😄🇨🇦 ♡ وزن فعلی ۷۲♡ من ب آرزوهام قول رسیدن دادم ❤
2728
تواینترنت سایت دادراه

ی سایت تصمیم هست نمیتونم نوبت بگیرم

مشاور تلفنی رایگان چندجا پیام دادم جواب ندادن

میخوام اول مشاوره بگیرم ببینم اگه من درخواست برم حضانت بچه ها و مهریه چی میشه

این واسه مهریت بود.

شرایط همسرت و خودت چیه؟

بچه ها چندسالشونه؟

شاغلی؟

تحصیلاتت

میتونی زندگی رو بچرخونی؟

با کی زندگی میکنی موقع طلاق؟

دلیل طلاقت؟

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

برو کانون وکلای شهرتون اونجا وکیلای زبده و خبره با کمترین نرخ مشاوره میدن وافعا هم مشاوره هاشون عالی نرخشونم خیلی کم

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2738
این واسه مهریت بود. شرایط همسرت و خودت چیه؟ بچه ها چندسالشونه؟ شاغلی؟ تحصیلاتت میتونی زندگی رو ...

نمیدونم والاااا فقط میخوام طلاق بگیرم بعدش ی کاری میکنم

دادراه خوبه ولی سریع جواب نمیدن پیام رایگان،ولی تماس پولی هس رایگان نیس

نمیدونی چقدره هزینه اش

برو کانون وکلای شهرتون اونجا وکیلای زبده و خبره با کمترین نرخ مشاوره میدن وافعا هم مشاوره هاشون عالی ...

از کجا پیدا کنم

تهرانم

با بچه کوچک حضوری سخته

نمیدونی چقدره هزینه اش

از ۵۰تا ۳۰۰.۴۰۰

از کجا پیدا کنم تهرانم با بچه کوچک حضوری سخته

تو گوگل بزن برات میاره 

مگه اینکه بری مشاوره رایگان دادگاه خانواده البته اونا خیلی خبره نیستن

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2706