2733
2734
عنوان

زن دوم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

196 بازدید | 14 پست

سلام چرا بعضی از مردا با وجود زن داشتن میرن سراغ زن دیگری حتلا چه ازدواج چه صیعه چه دوست دختر . با اینکه زن خودشون خوب و خشگله؟ یا بعضی زنا مطلقه چی دارن که مردا به سمتشون کشیده میشن با اینکه خیلی از لحاط طاهری هم مشکل دارن؟ برام سواله واقعا

عقده دارن

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲

از زن هایی بپرسید که میرن زندگی بقیه رو خراب می کنن.

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،ولی تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید،اینجا همه نیاز به آرامش داریم و واقعا حیف هست که با بحث این آرامش خدشه دار کنیم؛تاپیک تکمیلی امضا هم ببینید لینک زدم سایت خطا داد فقط اگر راهنمایی اشتباهی کردم یا اشتباهی داشتم لطف می کنید اگر دوستانه به من گوشزد کنید؛خیلی هم ممنونم؛ولی در باقی موارد لطفا بحث نفرمایید؛ممنون که درک می کنید."دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷 پ.ن۲:لطفا فقط تاپیک های خنده دار و ذکرها و دعاها و سوره های مجرب برای حاجت تگم کنید. پ.ن۳:لطفا برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی دو تا صلوات بفرستید.این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم.کپی امضا،تاپیک و عکس آزاد؛ممنون از وقتی که برای مطالعه امضای من گذاشتید؛با آرزوی سلامتی و دل شاد برای شما؛ارادتمند hanioooooo.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذات ذات ذات

یه مرد باهوش و عاقل از دو درصد مغزش استفاده می کنه که همسر خودشو چطور رو چشماش بزاره زندگی براش بهشت بشه

مرد احمق از فکرش استفاده نمی کنه چون ذاتش خرابه میره دنبال اینو اون بعدش زندگی براش جهنمه جاشم هیچ جا نیست

🌷کاربر اقا هستم..هیچ وقت ادعا نداشتیم..ولی ابهت چرا               درخواست دوستی به هیچ کسی نمیدم که معذب بشید خیالتون راحت باشه شعورم میرسه🌷                                             بی احترامی به من دل شیر نمی خواد معرفت گفتار می خواد.احترام و ادب فقط نوع گفتار نیست یا شما مارو به عنوان اقا قبول دارید می خواهید حرفای مارو بشنوید.هر جا ما میایم می گید جا اقا تو این سایت نیست.بنده هم مثل شماها وقت ندارم بنده هم هزار جور مشکلات دارم.از من چهار نفر بزرگ درخواست کردن که بخاطر اینکه تو جوونی سختی زیاد کشیدم. بیای ریشه یابی کنیم مشکلاتمونو به اشتراک بزاریم تجربیاتمونو.فارغ از همه این بحثا من امدم اینجا که برای چهارتا ادم یه حرفی بزنیم چهارتا مسئله رو  درستش کنیم چهارتا هم وطن چهارتا جوون ایرانی تا بتونند زندگی بهتری داشته باشن.یا علی یا حق
2728

خوشی زیاد میزنه زیر دلش هار میشه 😐😒

یا تنوع طلبن

جای سواله واقعا😐😐😐😐

حالا ی مردم میاد اینجا جواب میده

کلی چرت و پرت مینویسه تحویل میده😒

همش در حال توجیه کردنن اصن قبول نمیکنن چیزیو

از خانوادم متنفرم :)                               🖤Kurdistan 

در یک جمله

یه آشغال (مردای چشم چرون ) جاش تو تخت گرم و نرم نیست

جاش تو اشغالی و پیش هم نوع های خودشه( همون زنای خیانتکار ) 

🌻اللهم العجل ولیک الفرج🌻 میشه با دل پاکت برای آوردن رتبه ای که میخوام تو کنکور صلوات بفرستی💖🥺

از مردا بدتر،زنایی هستن که هوو شدن رو قبول میکنن!

مردا فقط پیشنهاد دهندن

جواب نهایی با همجنس های خودمونه

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!
2738
اخه مندیدم که میگم طرف تو فامیلمون زن داره چه زن خوب و خشگلی رفته یه مطلقه ۴۰ ساله رو صیعه کرده رامش ...

یعنی رام زن صیغه ایشه؟ بسم الله به کجا داریم میریم

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤

بعضی زنا ک اصلا وجدان ندارن  حالا خودشون صربه خوردن باید ی جوری عقده هاشونو خالی کنن 

وهمینطور مردای ذات کثیف

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
2706