2737
2739
عنوان

ازدواج با پسر ۶ سال کوچیکتر از خود

149 بازدید | 11 پست

سلام دوستان عیدتون مبارک!!! بچه ها من تقریبا یک ماه هست با پسری که ۶ سال از خودم کوچیکتر آشنا شدم ایشون بلافاصله ازم خواستگاری کرد و خیلی خواهان ازدواج با من هستن در ضمن ایشون از نظر مالی کاملا مستقل هستن، تک فرزند و از نظر درک و فهم بسیار با شعور هستن و حتی گاهی احساس میکنم ایشون از من بزرگترن 

در ضمن من ۳۲ سالمه و ایشون ۲۶ سالشونه . خیلی دوست دارم باهاشون ارتباطمو ادامه بدم ولی نمیدونم رابطمون پایدار میمونه یا نه؟ لطفا اگه موارد مشابه دیدین که خوشبخت شدن و از ازدواجشان راضی هستن رو معرفی کنید و تو این زمینه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببنید قائده کلی که مشخصه.. شش سال هم نسبتا زیاده

ولی زوج به زوج متفاوته و مسلما آدمهایی هستن که با این تفاوت ازدواج کردن و زندگی خوبی دارن

اگررر واقعا خانواده ایشون مشکلی ندارن و آقا شخصیت مستقلی دارن.. پنج ماه دیگه برای آشنایی زمان بذارید (آشنایی واقعا!!) 

و اگه مناسب هم بودید همچنان چرا که نه عزیز؟ 

ولی خوب رفتار آقا رو آنالیز کنید

2740

من و همسرم حدود یک سال و نیم تفاوت داریم و من بزرگترم

همسرم خیلی مرد خوبیه و ویژگی های خیلی خوبی داره اما در مقابل من پختگی لازم رو نداره.مثلا مطلبی که برای من واضح هست زمان میبره تا ایشون متوجه بشن 

مخصوصا که طرف شما بسیار جوان هستن.معمولا مردها حول و حوش ۴۰ سالگی به پختگی میرسن

میتونید تا اون زمان تحمل کنید؟؟؟

من و همسرم حدود یک سال و نیم تفاوت داریم و من بزرگترم همسرم خیلی مرد خوبیه و ویژگی های خیلی خوبی دا ...

اخلاق و رفتارش خیلی خوبه ولی گاهی رفتار بچه گانه هم ازش سر میزنم ولی فورا عذرخواهی میکنم و خودش اقرار می‌کنه که رفتارش بچه گانه بوده

اخلاق و رفتارش خیلی خوبه ولی گاهی رفتار بچه گانه هم ازش سر میزنم ولی فورا عذرخواهی میکنم و خودش اقرا ...

ریسکش بالاست عزیزم.سریع تصمیم نگیر

وقت بزار و باهاش معاشرت کن.مشاور هم تونستید حتما برید