2737
2734

برا ما بوتان بود فقط حین باز کردن آب گرم و یا هر ۱۰ دیقه یکبار برا شوفاژ کار میکرد...خراب شد

امروز اومدن پکیج ایران رادیاتور نصب کردن خیلی رو اعصابه از یه طرف صدای فن از طرفی استارتش و کار کردنش و از طرفی دیگه یکسره صدای جیر جیرررر میده دارم دیوونه میشم کاش خونمون یه بالکن کوچیک داشت 😭😭😭 پکیج شما چیه؟ اونم صداش زیاده؟

💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید رادیاتورها هواگیری بشن

ببین احتمال داره بعضی از رادیاتورها نشتی آب بده

چکش کن

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .
2728
باید رادیاتورها هواگیری بشن ببین احتمال داره بعضی از رادیاتورها نشتی آب بده چکش کن

همه کاراشو انجام داد آب ام از اون شلنگی که پایینش هست چند قطره میاد

ولی صداش خیلی رو اعصابمه خودم و پسرم هنوز بیداریم از صداش صدای فنش دیوونم‌ کرددد اون جیر جیرشم که هیچی دیگه😭😭😭

💕
همه کاراشو انجام داد آب ام از اون شلنگی که پایینش هست چند قطره میاد ولی صداش خیلی رو اعصابمه خودم و ...

باید رادیاتورها رو چک کنی نه خود اون پکیج 

کناره هاش ببین نشتی آب نداره

اینکه مث جیرجیرک صدا میاد احتمالا هوا توشه 

هرجای زندگیتون خدا رو کنار زدین ،شیطان جاشو پر میکنه  ،وقتی با کسی بحثت شد فک کن ببین کجای کار مقصر بودی ،شاید ی جایی ی حرفهایی زدی که نباید میزدی،شایدم رفتاری کردی که نباید میکردی ،شاید ی جایی کم گذاشتی ،شایدم ی جایی زیادروی کردی ،شایدم ی جایی نباید حریمو میشکوندی حریمو شکوندی،من معتقدم از ماست که بر ماست .سعی کنید تا اونجایی که میتونید در مورد مسایل خصوصی زندگی دیگران از کسی سوال نپرسید ،و هرچه درمورد دیگران کمتر بدانید بیشتر حریم را رعایت کردین در نتیجه آرامش بیشتری خواهید داشت. این رفتار شماست که تعیین میکنه دیگران چگونه با شما برخورد کننداگه بخوای از رفتار و گفتار اطرافیانت ایراد بگیری ی موقع میبینی هیشکی دُورُ وَرِت نیست و تو تنهای تنهایی اون موقع متوجه میشی برای داشتن زندگی شاد باید گاهی اوقات خودتو به خریّت بزنی. درسته زندگی همش شیرین نیست ،ولی همش هم تاخ نیست .