2752
2734

خلاصه الانم با هزار خواهش و تمنا و بزرگتری کردن مادر بزرگم درحد سلام و علیک باهم اوکی شدیم

این خاله فتنه ی من ک پسرش منو میخواست

خیلییییی خیلی ادم دو رو و دورنگ و عجیب غریبیه و همممش داره پشت سرهمه بد میگه

الان من بایه نفر دیگه ازدواج کردم باعشق و خواسته خودم هنوزم دارن چرت میگن پشت سرم من سالی یه بار نمیبینمشون

پسرخالم رفته گفته من بخاطر اینکه خیلی خودشونو میگرفتن نرفتم  مریمو ینی منو بگیرم 

درصورتی که من کلا ب اون ج منفی دادم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما از چه منابعی برای  آزمون استخدامی استفاده میکنید؟

سلام شبتون بخیر من اموزگار ابتداییم عزیزم

دوتا منبع مادر ۱ منبع مدرسان 

۱ منبع جزوه پیام نور 

۱ منبع رو ندارم و نمیخونم

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2731

یعنی بااینکه ازدواج کردم هنوزم پشت سرم دارن گوخوری میکنن و مسخره تر و اینکه من ازش لجم گرفته اینه که همه جا پخص کرده من اونو نگرفتم!! 

و خیییلی دوس دارم یه جووووری بهشون بفهمونم ک اقا من بودم ک تورو ادم حساب نکردم انگار من کور و کچل بودم ک چشم انتظار باشم اون منو بگیره

سلام شبتون بخیر من اموزگار ابتداییم عزیزم دوتا منبع مادر ۱ منبع مدرسان  ۱ منبع جزوه پیام نور& ...

سلام شب شما هم بخیر خیلی ممنون ❤به امید موفقیتتون

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
سلام شب شما هم بخیر خیلی ممنون ❤به امید موفقیتتون

تشکر از لطفتون و آرزوی خوبتون 

همچنین برای شما 

اگه بازم سوالی داریدبیاید  خصوصی.. در خدمتم...🌷🌷🌷

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

حتی پسرخالم عقدم نیومد مراسم نیومد یعنی زورش گرفته بود و نیومد

گفته مریم دوسم داشته من نگرفتمش 

خواهر و مامان نکبتشم گفتن یادتونه فلان روز کمک پسرم کرد وقتی مریض بود چقدر ناراحت بود گفتم من فقط ب عنوات یه ادم دیدمش تو شرایطی ک مریض بود باخونواده رفتیم دیدنیش و براش یه لیوان اب پرتقال بردم دادم دستش این کجاش معنی این بوده ک من دیگه عاشق و شیفتص بودم براش میمردم

تشکر از لطفتون و آرزوی خوبتون  همچنین برای شما  اگه بازم سوالی داریدبیاید  خصوصی.. ...

ممنونم مهربون❤❤❤❤❤

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ 
حتی پسرخالم عقدم نیومد مراسم نیومد یعنی زورش گرفته بود و نیومد گفته مریم دوسم داشته من نگرفتمش  ...

چقد فامیلاتون متوهم و پر رو تشریف دارن 😐🖐

ادامه داشت من الان متاهلم کسر شان هست برای من ازدواج باهمچین ادمی

بله خوندم 

به هیچ جات نگیر ولشون کن

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 
چقد فامیلاتون متوهم و پر رو تشریف دارن 😐🖐

خییییلی اصن داغون واقعا حیف ما و یکی دیگه ازخاله هام که وسط اینا گیر افتادیم 4تاخواهرن دوتاشون متوهمو عقده ای! اون دوتاانگار اصلا تویه خونواده دیگه بزرگ شدن