2733
2734
عنوان

شماهم به پا قدم تو عید اعتقاد دارین

516 بازدید | 17 پست

سلام عیدتون مبارک

میخواستم بدونم شماهم چنین رسمایی دارین اینکه بگین اولین نفر کی اومد خونتون اون سال خوش یمن شد براتون یا نه

ما نداریم اما شوهر خواهرم اینا دارن و میرن برادرزادش که پسره رو میگن بیاد خونش ،کلا پسر دوستن

کلا از این مدل رسما دارین تو عید یا نه

مام داریم متاسفانه

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خودتون به اون شخص میگین بیاد خونتون

خونه همسایمون یکبار آبجی کوچیکم اتفاقی رفت خونشون اون سال خیلی براشون خوش یمن بوده برا همین هرساله میان میبرنش نمی‌دونم واقعا اعتقاد داشتن خوبه یا بد

ما اعتقاد داریم به خوش قدم و بدیمن کل خانواده معتقدین که خواهرم به شدت قدمش سبک و اتفاقا هرجا رفت ک ...

من با اینکه اعتقاد ندارم اما از بابام خواستم به عنوان بزرگتر اولین مهمونم باشه

دعا کنه سال بعد تو خونه خودمون باشیم

حس خوبی داشتم

خودتون به اون شخص میگین بیاد خونتون

خونه ابجیم نزدیک خونمونه ینی همسایمونه تا سال تحویل میشه میان با شوهرش خونمون اولین نفر .دو سال پیش دختر عمم اولین نفر اومد خونمون واقن تا آخر سال همش جنگ و دعوا بود تو خونمون چقدر بدبختی کشیدیم اون سال🙁

خرج ڪن عشق ڪن، پولت بر میگرده اما عمرت نہ! :)
من با اینکه اعتقاد ندارم اما از بابام خواستم به عنوان بزرگتر اولین مهمونم باشه دعا کنه سال بعد تو خ ...

ان‌شالله که سال دیگه خونه خودتون هستید و ی خونه بزرگ و توپ دارید

حالا نمیدونم اعتقاد دارید به این کارها یا نه

ولی این کار رو در ماه رمضان انجام بدید👇🏻

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
خونه ابجیم نزدیک خونمونه ینی همسایمونه تا سال تحویل میشه میان با شوهرش خونمون اولین نفر .دو سال پیش ...

فک کنم واقعا اعتقاد داشته باشی با همون پیش میری

میگم که من خودم به شخصع میترسم اولین مهمون جایی باشم  اخرش کاسه کوزه ها سر ما خالی بشه

ان‌شالله که سال دیگه خونه خودتون هستید و ی خونه بزرگ و توپ دارید حالا نمیدونم اعتقاد دارید به این ک ...

ممنون عزیزم یعنی این نگه دارم روز اخر جمعه ماه رمضون بنویسم همون روز که روز قدس هم میشه؟؟؟

2706