2737
2734

خیابان مهدیه پره

حمام قلعه و رستوران شاندیزم خوبه

تاریک ترین لحظه ی شب، نزدیکترین لحظه به طلوع خورشیده! زمان همه چیزو درست میکنه بهت قول میدم رفیق! .                                     هکرمغز،شرلوک هلمز،شایانی و فاطمه صابر عزیزم من دلم تنگ شده میشه برگردین؟/:

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اتفاقا همون خیابان مهدیه اقامت داریم مرسی عزیزم

جاهای خوشگلی دارع

اسپی یاس و رز طلایی خوبن

تاریک ترین لحظه ی شب، نزدیکترین لحظه به طلوع خورشیده! زمان همه چیزو درست میکنه بهت قول میدم رفیق! .                                     هکرمغز،شرلوک هلمز،شایانی و فاطمه صابر عزیزم من دلم تنگ شده میشه برگردین؟/:

من همدانیم ولی تهران زندگی میکنم😐باید میگفتی کسی اینجا هست همدان زندگی کنه😐منم ۳ روز دیگه میرم شهرمون خیلی خوشحالمم

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین 
2740
من همدانیم ولی تهران زندگی میکنم😐باید میگفتی کسی اینجا هست همدان زندگی کنه😐منم ۳ روز دیگه میرم شهر ...

خب دیگه ب بزرگی خودتون ببخشید😀 ولی اونجوری میگفتم شماها از گروه مخاطبین حذف میشدید کمتر میشد تعداد جواب😂

خب دیگه ب بزرگی خودتون ببخشید😀 ولی اونجوری میگفتم شماها از گروه مخاطبین حذف میشدید کمتر میشد تعداد ...

😂😂😂😂❤به سفر خوبی داشته باشید

تیکر یکسالگی دخترکوچولوم💜💜دخترم روشنی نور دوچشمان منی بهترین هدیه از جانب یزدان منی نمیرود از سرم نگاه زیبای تو تو بهترین هدیه ی دنیای منی فرنیای من پرنسس قشنگم مامان عاشقته ❤❤خدایا مرسی که یه پسر کوچولو ناز بهم هدیه داد ۱۴۰۱/۱/۱۱ پسر کوچولو من از قلبم متولد شد💙خدا جونم قول میدم از امانتی هات به خوبی مراقبت کنم. خانمای عزیزی که امضامو میخونین میشه یه صلوات برا سلامتی دخترم و پسرم دوتا خواهرام و شادی روح مامانم بفرستین