2733
2734
عنوان

کسی بار اول بوده با آی یو آی باردار شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 42025 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سام جان به ما هم همینو گفتن نگران نباش
نازی جون عزیزم مرکز ناباروری اصفهان
خدایا من در کلبه ی حقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری
یکی از آشناهام جنین اهدای گرفت همونجا انجام داد حالا یه دختر و یه پسر ماه داره
خدایا من در کلبه ی حقیرانه ی خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری
چند نفر رو معرفی کرد همونجا که هر کدوم یه مشکلی داشتیم که خودش میگفت همتون نتیجه گرفتین
خوبیش هم به اینه که لازم نیست 100 سال تو نوبت باشی تا دکتر ویزیتت کنه همون روز اول که رفتی دکتر میبینتت
سلام نازی جان من آدرسش رو بلد نیستم اما شماره اش 31-03112670030 و 81-03112679080
حتما زنگ بزن هر سوالی داشته باشی جواب میدن اگه اطلاعات زیادتر خواستی بگو با مشاور میخوای صحبت کنی