2733
2739
عنوان

شرطبندی همسر

134 بازدید | 3 پست

سلام دوستان

دو سال پیش قبل از بچه دار شدن همسرم درگیر این شرطبندیهای فوتبالی شده بود...بماند ک چقدر حرص خوردم دعوا کردیم ...همین ک حامله شدم یهویی از سرش افتاد

الان چند وقتیه باز شروع کرده

سر شب پیامک واریز بانک تو گوشیش دیدم میگه مال دوستم بوده برا اون ریختم ..هر دفعه صد تومن صدتومن واریز میکنه ب شماره کارتای مختلف.....

برا خونه خرج میکنه پس انداز هم میکنه

ولی خوب همونو نمیگه جمع کنم یه گوشی بخرم بدم دست زنم

همون دو سال پیش ک گرفتار بود رفتم پیش مشاوره منو مجاب کرد ک بهش زیاد گیر ندم

الان موندم چیکار کنم سرم داره میترکه از بس حرص خوردم

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون پول حرومه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2731