2733
2739
عنوان

مامانا کمک...پستونک بدم یا نه؟؟؟؟؟؟

8028 بازدید | 45 پست
سلام
دخترم 16 روزه شه دو روزه هر یه ساعت شیر می خواد، روز اول دادم و دل درد گرفت و خیلی اذیت شد، مامانم میگه پستونک بده تا دو ساعت از شیر خوردنش بگذره و زیاد نخوره، شما تجربه داشتین؟
خداجون شکرت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
به نظر منم بده مامان من میکفت از اول بده من ندادم اشتباه کردم الانم از سینه من به عنوان بستونک استفاده میکنه فقط هروقت شیرخورده بود و سیربود بهش بده و نذار زیاد عادت کنه جون دیکه سینتو نمیکیره.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
2740
نه بابااگه تا 5سالگی بخوره شاید تاثیر بزاره به این حرفها توجه نکن من تا 1سالگی دادم از روز 15 پستونک خورد از روز دوم هم شیشه شیر
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
ازاین بستونک ارتودنسیا بکیر براش فقط مواظب باش زیاده روی نکنی که بعدا خودت اذیت میشی.
یاد سهراب بخیر آن که تا لحظه ی خاموشی گفت: تو مرا یادکنی یا نکنی من به یادت هستم آرزویم همه سرسبزی توست.
عزیزم پسر منم دو ماه اول همش بم آویزون بود و شیر میخورد خیلی خسته شده بودم بابت این موضوع ولی تحمل کردم چون فکشون زود خسته میشه و زیاد نمیتونن شیر بخورن بعدشم زود خوابشون میبره نوزادان از طریق مک زدن سینه ارضای دهانی میکنن این کاملا طبیعیه پس بزار این مرحله از رشدشو طبیعی طی کنه و با دادن چیزهایی مث پستونک گولش نزن

اون هم به شیر نیاز داره هم به نوازش و حس کردن پوستت هم به بوییدنت

پس با دادن پستونک این احتیاجاتشو میتونی براورده کنی
2706