2737
2739
عنوان

چرا خانم ها خیلی زود ازدواج می کنن ؟

2055 بازدید | 69 پست
سلام به همه

همیشه برام سواله که چرا خانم ها خیلی زود ازدواج می کنن ؟ مثلا در اطرافیان میبینم که دختری خیلی در سن پایین ازدواج کرده مثلا 16 یا 17 سال و بر عکسش مردانی میشناسم که 35 سالشه و هنوز مجرده !!! یعنی تمایل خانم ها بیشتر به ازدواج ؟

ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعضیا فرهنگشون اینه دختر رو سن کم شوهر بدن من جایی رومیشناسم ازسن 11.12سالگی ازدواج میکنن ومیترسن دختراشون رو دستشون بمونه ودختر هیچ انتخابی درمورد ازدواجش نداره چون هنوز به بلوغ فکری کامل نرسیده
خیلی محتاج دعایم ....ممنون میشم برای براورده شدن حاجتم صلوات بفرستید .اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
من خودم 18 سالگی ازدواج کردم و همسرم از من 4 سال و 6 ماه بزرگتره...عاشق هم شدیم و ازدواج کردیم....

آقایونی که میگین دیر ازدواج میکنن چون شرایطشون محیا نیست...پول و خونه و ماشین و کار .....

خصوصا الان که سطح توقعات بالا رفته و متاسفانه سن ازدواج بالا رفتهووو
بعد هم همین آقایون به خانومایی که مجردن هنوز القاب زشتی مثل ترشیده و.....میدن!!!!

2738
در ضمن اینم بگم ربطی به فرهنگ و اینا نداره....خواهر شوهره من الان 27 اسلشه...از 18 سالگی آرزوی خانواده شوهرم این بوده که این دخترو عروس کنن......
خواهر شوهرم طفلک الان ارشد میخونه و از لحاظ مالی هم خیلی خوبن و فرهنگی ....
اما خوب قسمت نبوده

توی مملکت ما چون این فرهنگ ( متاسفانه ) جا افتاده که دخترها انتخاب میشن و پسرها انتخاب میکنن . بنابراین خانواده ها شاید نگرانن که دخترشون دیگه مورد انتخاب قرار نگیره ولی آقایون خیالشون راحته که توی هر سنی میتونن انتخاب کنن. این متاسفانه فقر فرهنگی مملکتمونه.
بعد جالبه همون اقا بعد از کلی که بقول خودش کار کرده همه چی داره
میره و میاد میزنه تو سره زنش که همه امکاناتی برات فراهم کردم اما نمیفهمه پیر شده سنش که رفته بالا دیگه نمیتونه یه ادمی باشه که بتونه احساساتش رو بروز بده
اونوقت مشکلاتشون میزنه بالا