2737
2734
عنوان

بچه ها میشه تو بارداری از قرص سرماخوردگی استفاده کرد یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 962 بازدید | 26 پست
برو دکتر حتما پس.من ماه 4 اینجوری شده بودم رفتم دکتر آمپول امپی سیلین زدم زود خوب شدم.حتما بگو بارداری
اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ماهه دوم یکم تب داشتم و رفتم دکتر استامینوفن داد. خیلی میترسم نی نی طوریش نشده باشه. برام دعا کنید.
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
2731
نترس عزیزم.اون تبی که میگن تب بالای 38 درجه هست همراه با لرز... بعدشم شما که آخر راهی عزیزم.تو این مدت هم کلی سونو شدی پس مطمین باش نی نی سالمه
اگر میدانستم به تو منجر خواهد شد....هزاربار میزیستم.... تمام آن عمر پریشان را....
اره من نیم درجه تب داشتم. انشالله که همینطور باشه عزیزم. تا به دنیا بیان ادم روانی میشه دیگه.
لاک پشت ناشنوا تو مسابقه دو برنده میشه میدونید چرا؟ چون حرفهای اطراقیان را که همش میگن این نمیتونه برنده بشه را نمیشنوه این هم دخمل ناز مامانی که تو مسابقه شرکت کرده. خاله ها ببینید چه خوش تیپ شدم http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015021612502987765
2738
منم سرما خوردم خوردن یه قرص سرما خوردگی برابر با شیمی درمانیه برای جوجه هامون تازه دم کرده آویشن هم باعث سقط میشه خلاصه که برو دکتر درست و حسابی و بدون چی میخوری
هرکودکی که متولد میشود با خود این پیغام را می آورد که خداوند هنوز از انسان ناامید نشده است خداوند برای گلهایی که برایمان می فرستد منتظر پاسخ است...
من الان 11 هفته ام سرما خورده ام رفتم دکتر. بهم قرص سرماخوردگی و اموکسی سیلین و استامینوفن داد. فکر ...

سلام عزیزم.منم تو هفته ۱۶ بهم قرص سرماخوردگی دادن خوردم.برای شما مشکلی پیش نیومد؟ممنون میشم جواب بدی.