2733
2739
من اول رفتم دیباوند.خودشم هم بم گف که انجام میدم کلی دوندگی کردم نزدیک یه ملیون خرج کردم تا مجوز کرد ...

که اینطور 

ممنون از توضیحاتت .

خودمم زنگ زدم جهاد گفتن انجام نمیدن ! 

با دکتر نقاب ادامه بده

خودت چند سالته ؟؟

اهدا کننده ات اگه جوان باشه خیلی خوبه 

که اینطور  ممنون از توضیحاتت . خودمم زنگ زدم جهاد گفتن انجام نمیدن !  با دکتر نقاب ادام ...

خواهش عزیزم.اهدا کنندم بله جوان سی سالشه سه تا بچه هم داره.خودت بچه داری؟ یا شما هم اهدایی میخای بگیری ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخ میخ جان تبریگ گلم ...خیلی واست خوشحال شدم‌عزیزم. انشالله خداوند به ماهم‌معجزه شو نشون بده  ...

مرسی عزیزم لطف داری 

انشالله

😚😚

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2728
خواهش عزیزم.اهدا کنندم بله جوان سی سالشه سه تا بچه هم داره.خودت بچه داری؟ یا شما هم اهدایی میخای بگی ...

نه بچه ندارم 

شوهرم آزواسپرمه ولی با روشهایی  اهدایی هم کاملا مخالفه .

قبلا با دیباوند  میکرو  انجام دادم 

متاسفانه جنین تشکیل نشد برامون .

فعلا بلاتکلیف موندیم 

نه بچه ندارم  شوهرم آزواسپرمه ولی با روشهایی  اهدایی هم کاملا مخالفه . قبلا با دیباوند & ...

عزیزم ان شالله خدا لطفش شامل حال تو و من هم بکنه.قطعا خدا کسی رو فراموش نمیکنه.منم شوهرم اولش مخالف بود ولی جنین اهدایی رو قبول کرد چون بچه کاملا از یکی دیگه اس.و در واقع فقط تو شکم من بزرگ میشه.اسپرم اهدایی رو خودم هم قبول ندارم.حس میکنم جنین اهدایی منطقی تره.البته این نظر من.

عزیزدلم من دیباوند بودم و الانم برای مراقبت های بارداری پیش خودش میرم...نه من از اول واژینال میزدم گ ...

جانان عزيزم شما چطور ٣ تا شياف رو قطع كردي؟ ممنون ميشم توضيح بدي تا هفته چند شياف ادامه داشت؟

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
جانان عزيزم شما چطور ٣ تا شياف رو قطع كردي؟ ممنون ميشم توضيح بدي تا هفته چند شياف ادامه داشت؟

عزیزم از هفته ی بیست گفت استفاده نکن و منم قطعش کردم ..خداروشکر با قطع کردن یهوییشم مشکلی پیش نیومد یکم استرس این موضوع رو داشتم اما دیدم نه اوکی بودد.

خداجونم ممنونم که من و عشقم مادر و پدر شدیم..هزاران بارر شکرت🙏از نی نی مون محاافظت کن خدای مهربوونم🙏💕
2740

سلام به همگی من٦ساله ازدواج کردم ٢٧ سالمه لوله های رحمم خرابی دارن دکتر گفته باید آی وی اف انجام بدم کسی هست که تو مرکز جهاد مشکلش مثل من بوده نتیجه گرفته که انشالله اقدام کنم یا برم اصفهان ‌ممنون میشم کسی راهنماییم کنه خیلی بلاتکلیفم لطفأ‌کسی که نتیجه گرفته کمک کنه  ؟؟؟؟؟؟

این لک بینی چیزی نیست انشالا مراقب  خودت باش و حسابی استراحت کن

خیلی ممنون عزیزم

ممنون از راهنمایی های کارامدتون 

و دعاها و انرژی های خوبی که برام میفرستید❤❤❤❤

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
عزیزم از هفته ی بیست گفت استفاده نکن و منم قطعش کردم ..خداروشکر با قطع کردن یهوییشم مشکلی پیش نیومد ...

ممنون، آخه شنيدم بايد كم كم قطع بشه، انشاالله اين روزاي آخر رو به سلامت بگذروني و ني ني رو در آغوش بگيري

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
2706