2733
2734

خانمهایی که بخاطر ذخیره تخمدان پایین بهشون تخمک اهدایی پیشنهاد شده اما مصمم هستن با تخمک خودشون میکرو کنن بیایین اینجا از راهنمایی های هم استفاده کنیم.

فقط خانم هایی که با میکرو می خان باردار بشن لطفا بیان.

اگر خانمی هم با ذخیره کم میکرو کرده و مبت شده بیاد بگه کجا انجام داده

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1613797/کسایی-که-با-ذخیره-زیر-0-5-میخان-میکرو-کنن-بیایین-با-هم-باشیم

افوض امری الی الله ان الله بصیروا بالعباد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بنده خوزستانی هستم ولی ساکن ابادان توی اهواز یه مرکز و کلینیک خوب برای تعیین جنسیت از طریق کاشت میخوام . نه با تغذیه ، که واقعا کارشون و رسیدگیشون خوب باشه  و بتونم جواب بگیرم. لطفا میشه بهم اگه جایی رو میشناسید معرفی کنید ممنون میشم.

2731
سلام بنده خوزستانی هستم ولی ساکن ابادان توی اهواز یه مرکز و کلینیک خوب برای تعیین جنسیت از طریق کاشت ...

عزیزم اهواز دوتا مرکز  دولتی بیشتر نداره.یکیش جهاد یکیش بیمارستان امام

خصوصی هم مرکز مهزیار و بیمارستان آریا که با تعیین جنسیت یه 12 ملیونی پات میوفته

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
چندم باید ازمایش بدی؟

دوشنبه روز سیزدهمه دیگه همون روز بیبی میزنم 

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2738
انشالا مثبتي و با خبر خوش مياي

ممنون دوست عزیز.💜

مامان جانان توام نیستی باردار شدی دیگه نمیای بیا از نینی بگو

دقيقا اين سوال منم هست، چرا بچه هاي قديم نميان؟ حوريا، سها، جانان، بياين از تجربياتتون براي ما بگين لطفا

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
2706