2733
2734
عنوان

از همین الان تا سیزده بدر تمام زندگی من استرس میشه بگید چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 30 پست
متاسفم واست که داری واسه مردم زندگی میکنی، متاسفم واست که فکرتو فلج کردی با افکاری که بیخود و بی جهت ...

اینو میگی چون نمیدونی چیا به من میگذره نمیدونی مثل دشمن نگات میکنن منو و شوهرم و پسرم بودم پسرم که هیچی نمیخوره حساب غذا ازم میگرفتن اخرشم گفتن تو مقصری اینو میگی چون نمیدونی تو چه جای پر تنشی زندگی میکنم

سعی کن ۱۳بدر باهاشون نری اگه هم رفتی غذا درست نکن فقط یک کیلو تخم بخر تو خونه غذاتونو بخورید بعد برید

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2731
وقتی مادر شوهرت وجاریت اون حرفا رو زدن شما هیچی نگفتین  😑😑 ینی همینحوری نگاشون کردی نگفتی خ ...

بله رفتم تو قسافه یک کلام با کسی حرف نزدم برگشتی مادرشوهرم تو ماشین هرچی دلش خواست بارم کرد بازم سکوت کردم 

ررابطه تو قطع کن. من باهمچین آدمایی رفت آمد نمیکنم مگه عقلم کم باشه

نمیتونم شوهرم بهشون وابستس رابطم رو خیلی محدود کردم با جاریم از پارسال حرف نزدم

اینو میگی چون نمیدونی چیا به من میگذره نمیدونی مثل دشمن نگات میکنن منو و شوهرم و پسرم بودم پسرم که ه ...

خودت انتخاب کردی که اینجوری زندگی کنی. خودت انتخاب کردی که باترس زندگی کنی و زجر بکشی، مرگ یه بار شیون یه بار. 

به درک که ادمای دور بر چیکار میکنن و چی میگن. قرار نیست حال مارو خراب کنن. 

چیکار کنم شوهرمو خواهرشوهرن پر میکنه اونشب تا خود صبح گریه کردم شماره همشونو حذف کردم دیگه مثل نشدم باهاشون اما میدونم جاریم بازم یه نقشه هایی داره

نمیتونم شوهرم بهشون وابستس رابطم رو خیلی محدود کردم با جاریم از پارسال حرف نزدم

خب باید بشینی باهاش حرف بزنی من با اینا آرامش ندارم. 

یا باید خودت بیخیال بشی هرچی گفتن حساس نشی

یا شوهرت بیخیال اونا بشه

سخت نگیر

دنیا دوروزه

هرکی هرچی گفت از گوشت در کن.

خب باید بشینی باهاش حرف بزنی من با اینا آرامش ندارم.  یا باید خودت بیخیال بشی هرچی گفتن حساس ن ...

بخاطر همین گیر کردم ممکنه این اخرین سالی باشه که خونمون اینجاست شوهرم اینو بهونه کرده که ممکنه چندماه دیگه بمونیم باشی بهتره و اینا 

چیکار کنم شوهرمو خواهرشوهرن پر میکنه اونشب تا خود صبح گریه کردم شماره همشونو حذف کردم دیگه مثل نشدم ...

فاتحه خوندم تو کله ادمی که بخواد با حرف یکی دیگه پر بشه و خودش شعور قضاوت نداشته باشه. 

2706