2752
2734
عنوان

لیزر مو صورت

95 بازدید | 13 پست

سلام انجام دادید کی این موهای لعنتی میریزه😭

اگه مرتب شیو کرد باعث میشه ک نریزع؟

من زیاد شیو کردم جلسع سومم هست قسمت جانه م تریخته هیچ زیادم شده😭

شما چند وقت بعد ریخت تو جلسه سوم وضعیتتون چطور بود

من که تقریبا یکسال رفتم ،،کم نشدن هیچ،، تازه دوبرابر شدن،تازه پیش دکتر پوست معروف شهرمون رفتم ،،

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک

باید اول آزمایش بدی ببینی هورمونات درجه وضعی هستن ؟اگه ازت آزمایش نگرفته مثل دکتر من آدم درستی نیست ،و دنبال پولته

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من که تقریبا یکسال رفتم ،،کم نشدن هیچ،، تازه دوبرابر شدن،تازه پیش دکتر پوست معروف شهرمون رفتم ،،

منم دو برابر شده 

چیکار میکنی حالا 

چرا اخه من خیلیادیدم‌جواب گرفتن

2731
باید اول آزمایش بدی ببینی هورمونات درجه وضعی هستن ؟اگه ازت آزمایش نگرفته مثل دکتر من آدم درستی نیست ...

خودم ازمایش دادم هورمونام خوب بود 

دکتز عمومی برام نوشت گفتم ک ازمابش هورومون بنویس واسم

آخه من موهایم مشکی مشکی نبود ،،من بورم ،اینم فقط روی موی مشکی ضخیم جواب میده انگار ...بعد. دستگاهای متفاوت داره

من رفتم الکترولیز تا حدی داشت جواب میداد ولی آنقدر درد داشت وزخم میشد جاش ،شوهرم هم هی بهانه گیری کرد نزاشت ادامه بدم ،،،یه مدت وقتی از ریشه میکندمشون رازیانه میزدم روی پوستم برای جاهای دیگه بدن جواب میده ،،،ولی برای اینا نه ،،،شنیدم تخم مورچه اگه پیدا کنی ...جوابه

اوه من تحمل درد ندارم

اون خیلی دردناک ولی واقعا اثر داره ولی جاش زخم میشه ،،مال من کمی جاش لک سفید شده ،،چون جای خوبی نرفتم ،،دکتر نبود،با،فاصله کمی برام انجام میداد وگرنه خیلی خوبه الکترولیز، اون قسمتهایی که زده دیگه در نیومد

درد  ش خیلی بده؟

تقریبا ولی بی حسی میزنه یه سوزن خیلی نازک اندازه مو ،میکنه تو ریشه مو که به برق وصله یه دکمه میزنه ریشه  مو میسوزه،،البته درجه بندی داره من خودم خواستم درجه زیاد بزاره،،بعد کمی زخم میشه پماد ترمیم کننده میزنی تا خوب شه،دیگه موها و از ریشه نباید دراری تا همه ازبین برن