2737
2734
عنوان

شیردهی نوزاد

79 بازدید | 10 پست

دوستان ب پسرم هم شیر خشک دادم هم شیر خودم الان تنبل شده شیر خودمو نمیخوره خوب گشنه میمونه همین شیر خشک میدم میخوره سریع چی کار کنم شیرخودمو بخوره از سینه 

♡Dian
شیر خشک انقدر نده که مجبور شه از سینه ات شیر بخوره! 

چجور اخه بچه گشنه میمونه گریه شدید میکنه مثلا سینه رو میگیره دهنش دو تا مک میزنه میده بیرون خیلی ناراحتم

♡Dian

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چجور اخه بچه گشنه میمونه گریه شدید میکنه مثلا سینه رو میگیره دهنش دو تا مک میزنه میده بیرون خیلی نار ...

اون احتمالا چون شیشه راحتره بد عادت شده حداقل شیر خودتو بدوش تو شیشه بریز بده بخوره به کلینیکهای بهداشتی مراجعه کن مسول آموزش شیردهی دارن یادت میدن چه جوری شیر بدی تا سینه اتو قبول کنه

پرستار nicu
2731
چجور اخه بچه گشنه میمونه گریه شدید میکنه مثلا سینه رو میگیره دهنش دو تا مک میزنه میده بیرون خیلی نار ...

چون به مکیدن شیشه عادت کرده    سینه رو باید اول مک بزنه تا بعد چند تا مک زدن کم م شیر بیاد!   بعد برای سینه باید مک سفت بزنه   نه مک آروم! 

وقتی همزمان هم از سینه شیر می دی هم از شیشه  بچه گیج می شه! 

2740

اولش سینه اتو ماساژ بده که وقتی مک می زنه سریع تر شیر بیاد!  بعد وقتی گشنه اش بشه و ببینه از شیشه خبری نیست مجبوره سینه ات بگیره! 

[QUOTE=230619839]بنظرت برم بهداشت راهی هس ک درس بشه[/QUOTEاحتمالا شما برو انشاالله مسول صبوری داشته باشه یادت بده چون هرچی صبور تر باشه بچه بد قلقی کنه اون خسته نشه ، به شما یاد بده موفق میشی‌ 

پرستار nicu

منم اینجور بودم الانم کامل شیرخشکی شد و خداروشکر از همه بچه هایی که شیرمادر میخورن باهوش تره