2733
2739
عنوان

وای عید اومد من هیچی نخریدم

364 بازدید | 31 پست

من چرا نمیتونم واسه خودم مانتو پیدا کنم لطفا نظر بدین یا اگه عکس مانتو داشتین برام بفرستین 

قدم ۱۷۰ وزنم ۷۰ 

شوهرم نمیزاره زیاد کوتاه بپوشم بلندارو هم خودم دوس ندارم

پس چی بخرم خیلی کلافه ام  

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی

بدوز

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!

اهل خرید اینترنتی هستی؟

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من یه پیج دارم مانتوهاش قشنگ منم ازش خرید کردم ولی الان خرید کنی دیر دستت میرسه 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
به نظرم اکه باشه هم خیلی دیره چون اکثر مزونا با پست میفرستن پستم تا ۱۳ فروردین تعطیلع

اره دیگه میره بعد تعطیلات

با خودم قرار داد بستم تو سال جدید کلی تغییر مثبت کنم امروز 1/1/1_اول اینکه تاپیک انرژی منفی نزنم.حالم بد شد حالمو خوب کنم.هرروز درس بخونم.هرروز ورزش کنم.هرروز شکرگزاری کنم.به اشتباهات ۱۴۰۰ و ادمای اشتباهیی اون سال فکر نکنم و سرگرم خودم بشم.تنها باشمو رفیق نشم با کسی.و خدای خوبم از نیت قلب من اگاهی من تلاشمو میکنم تو هم منو به ارزو های قشنگم برسون😍😍😍😍❤❤🤤🤤
کمتر مانتویی بهم میاد اگه مدلش خوب باشه میخرم    

من خودم همقدتم ۱۷۱ دوتا خریدم اینترنتی یکیش بلند بود انقد قشنگه اگه خواستی ایدی تلگرامت بده تو تنم عکسش بفرستم

کاناله هم تو تلگرامه

من خودم همقدتم ۱۷۱ دوتا خریدم اینترنتی یکیش بلند بود انقد قشنگه اگه خواستی ایدی تلگرامت بده تو تنم ع ...

میشه عکس مانتوت رو همینجا بفرستی؟ 

تلگرا ندارم

تو را ای عشق جااانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی
عکس مانتویی که خریدی رو بفرس

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا